Кульова стрільба : З Нітри з медалями і рекордом

Павло Коростильов11-13 листопада 2011р. словацьке м.Нітра усімнадцяте зібрало молодих стрільців Центральної та Східної Європи на міжнародних змаганнях «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї. Поборотись за нагороди престижних змагань з’їхалась талановита молодь з Австрії, Болгарії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. У складі української збірної змагались і учні та студенти Львівського училища фізичної культури.
12 листопада на турнірі відбулися особисті і командні змагання у вікових категоріях юніорів і кадетів на призи міського Голови Нітри.
Серед кадетів (юнаки віком до 18 років) срібну медаль у стрільбі із пістолета (вправа ПП-3) виборов учень 8 класу училища Павло Коростильов. Результат Павла - 659,8 очка. У командній першості Павло виборов бронзову нагороду. В змаганнях дівчат одинадцятикласниця Ксенія Юрченко – срібний призер у командній першості. В особистому заліку Ксенія одинадцята.
Серед юніорської вікової категорії (спортсмени віком до 20 років) цьогорічний випускник ЛУФК Владислав Данілов посів 4 місце, а в командній першості разом з одеситом Богданом Рейдою та Романом Нагорним з Рівного виборов золоту медаль. Срібним призером у командній стрільбі із пістолета стала і минулорічна випускниця училища Анастасія Бондарук. В особистій першості Настя на дев’ятому місці.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки юніорська збірна команда України у складі дніпропетровчанки Ольги Голубченко, Євгенії Борисової з Одеси та студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Марії Холод перемогла з новим рекордом України – 1184 очки. У особистій першості Марія сьома.
Наступного дня спортсмени розіграли відзнаки Президента Словацького стрілецького союзу. На цей раз і юніори, і кадети змагалися разом. І знову високу форму продемонстрував ще зовсім юний, чотирнадцятирічний Павло Коростильов, Павло настріляв 670,3 очка і здобув другу срібну нагороду. Переміг Роман Нагорний – 671,6 очка, четвертий - Владислав Данілов. В змаганнях дівчат Анастасія Бондарук – третя, Христина Бурак (ІІ курс) – сьома, Ксенія Юрченко – шістнадцята.
В змаганнях дівчат в стрільбі з гвинтівки Марія Холод одинадцята.
Наталія Васьо

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби