Кульова стрільба : З Нітри з медалями і рекордом

Павло Коростильов11-13 листопада 2011р. словацьке м.Нітра усімнадцяте зібрало молодих стрільців Центральної та Східної Європи на міжнародних змаганнях «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї. Поборотись за нагороди престижних змагань з’їхалась талановита молодь з Австрії, Болгарії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. У складі української збірної змагались і учні та студенти Львівського училища фізичної культури.
12 листопада на турнірі відбулися особисті і командні змагання у вікових категоріях юніорів і кадетів на призи міського Голови Нітри.
Серед кадетів (юнаки віком до 18 років) срібну медаль у стрільбі із пістолета (вправа ПП-3) виборов учень 8 класу училища Павло Коростильов. Результат Павла - 659,8 очка. У командній першості Павло виборов бронзову нагороду. В змаганнях дівчат одинадцятикласниця Ксенія Юрченко – срібний призер у командній першості. В особистому заліку Ксенія одинадцята.
Серед юніорської вікової категорії (спортсмени віком до 20 років) цьогорічний випускник ЛУФК Владислав Данілов посів 4 місце, а в командній першості разом з одеситом Богданом Рейдою та Романом Нагорним з Рівного виборов золоту медаль. Срібним призером у командній стрільбі із пістолета стала і минулорічна випускниця училища Анастасія Бондарук. В особистій першості Настя на дев’ятому місці.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки юніорська збірна команда України у складі дніпропетровчанки Ольги Голубченко, Євгенії Борисової з Одеси та студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Марії Холод перемогла з новим рекордом України – 1184 очки. У особистій першості Марія сьома.
Наступного дня спортсмени розіграли відзнаки Президента Словацького стрілецького союзу. На цей раз і юніори, і кадети змагалися разом. І знову високу форму продемонстрував ще зовсім юний, чотирнадцятирічний Павло Коростильов, Павло настріляв 670,3 очка і здобув другу срібну нагороду. Переміг Роман Нагорний – 671,6 очка, четвертий - Владислав Данілов. В змаганнях дівчат Анастасія Бондарук – третя, Христина Бурак (ІІ курс) – сьома, Ксенія Юрченко – шістнадцята.
В змаганнях дівчат в стрільбі з гвинтівки Марія Холод одинадцята.
Наталія Васьо

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України