48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Успішний виступ стрільців ЛУФК на Євро - 2009


В період з 10 до 26 липня 2009р. у хорватському місті Осієк пройшов чемпіонат Європи зі стрільби з малокаліберної зброї. У змаганнях взяло участь троє представників відділення кульової стрільби Львівського училища фізичної культури. Успішно дебютував на дорослому Євро третьокурсник УФК Ігор Мацкевич, який посів друге місце у командній стрільби у вправі МГ-11а та четверте у МГ-12.
 
Першокурсник Кирило Сойко став срібним призером у стрільбі з пістолета у змаганнях юніорів. Повні результати виступу вихованців відділення кульової стрільби ЛУФК на Євро-2009 такі:
 
        юніори:
Сойко Кирило (І курс)
- ІІм. особ., 4м. ком. – впр. МП-10
- 4м. особ.,       -       – впр. МП-8
- 24м. особ., 6м. ком. – впр.МП-5
- 27м. особ., 6м. ком. – впр. МП-6
 Галкін Олександр (вип.2009р.)
- 4м. особ., 5м. ком.      – впр. МГ-6
- 43м. особ., 13м. ком.   – впр. МГ-9
 
          дорослі:
Мацкевич Ігор (ІІІ курс)
- 18м. особ., ІІм. ком. – впр. МГ-11а
- 14м. особ., 4м. ком. – впр. МГ-12
 Бондарук Роман (вип. 1992р.)
- 15м. особ., ІІІм. ком. – впр. МП-8
- 6м. особ.,   ІІІм. ком. – впр. МП-10
- 28м. особ.,   5м. ком. – впр. РП-5
 Коро стильова Юлія (вип.2004р.)
- 5м. особ., 12м. ком. – впр. МП-5
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені