48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На чемпіонаті України найвлучніші гвинтівочники


25-31 березня 2012р. у стрілецькому комплексі СКА м. Львова відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ, УФК та СДЮШОР 1992р.н. і мол. 27 медалей здобули вихованці Львівського училища фізичної культури, з них 10 найвищого ґатунку.
Чемпіонами України в стрільбі по рухомій мішені у вправах ГП-12 і ГП-11а стала команда вихованців ЛУФК Владлена Онопко (ІІк.) та Юрія Мнечника (10кл.). Їм асистував Ігор Павлішин. В особистій першості дві бронзові нагороди здобув Владлен Онопко.
У вправі ГП-11 найвлучнішою була десятикласниця Надія Дєньгіна, на другому місці її однокласниця Марія Крамар. На рахунку Крамар також срібна нагорода у вправі ГП-11а.
У командній стрільбі з малокаліберної гвинтівки (МГ-9) перемогли Тарас Андрушко (11кл.), Данило Сахро (ІІІк.) та Максим Лоїк (ІІк.). У стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6) хлопці здобули бронзову нагороду.
Вихованки ЛУФК Еліна Агліуліна (ІІк.), Марія Холод (ІІк.) та Анна Хмельницька (9 клас) двічі вибороли титул віце-чемпіонів України у вправах ГП-4 та МГ-9. У вправі МГ-5 дівчата шості.
Ще на дві медалі настріляли гвинтівочники і в особистих стартах у вправі МГ-9: срібна медаль в активі Тараса Андрушко, бронзова - Марії Холод.
У змаганнях пістолетників вкотре відзначився учень 8 класу Павло Коростильов. На рахунку Павла «бронза» у вправі МП-6.
Студентка ІІ курсу Христина Бурак перемогла у вправах ПП-2 та МП-5 у команді разом з випускницями УФК Анастасією Бондарук та Христиною Кручковською. В особистій першості у стрільбі з пневматичного пістолета Бурак фінішувала другою. Одинадцятикласниця Ксенія Юрченко срібна призерка у стрільбі з малокаліберного пістолета (МП-5).
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Студент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолета