48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бондарук і Бідняк протестували олімпійське стрільбище


Роман Бондарук17-29 квітня 2012р. у Лондоні – столиці цьогорічних Олімпійських ігор відбувся І етап цьогорічного Кубка світу. Одним з завдань турніру було тестування олімпійського стрільбища, яке розташоване на території колишніх королівських артилерійських казарм. Тому на етап світового Кубка з’їхались усі найсильніші стрілки світу.
Українські стрілки на етапі вибороли 2 срібні та 2 бронзові нагороди і в медальному заліку посіли 12 місце.
Тестували олімпійський стрілецький комплекс і вихованці Львівського училища фізичної культури Роман Бондарук (вип. 1992 р.) та Іван Бідняк (вип. 2003 р.),які, як відомо, є кандидатами у олімпійську збірну України.
Бондарук у своєму коронному виді – швидкісній стрільбі із пістолета - посів 13 місце. В обидвох спробах Романа підводила остання серія – стрільба через 4 сек. Отже, йому відомо, над чим треба працювати.
Бідняк виступив менш вдало: 20м. у стрільбі із малокаліберного пістолета і лише 55-е – у пневматиці. Найголовніше, Іван програв своїм основним конкурентам за місце в олімпійській збірній Олегу Омельчуку та Денису Кушнірову.
А медалі для України на етапі здобували Олена Костевич, Микола Мільчев (срібні), Денис Кушніров, Сергій Куліш (бронзові).

Самая актуальная информация прокат мерседесов Киев тут.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені