Кульова стрільба : Андрушко і Коростильов у фіналі Ліги Європи

Павло Коростильов4-6 травня 2012р. у м. Осієк, що у Хорватії, відбулися відбірні змагання східної зони Молодіжної ліги Європи з кульової стрільби. Змагання носять командний характер, відбуваються у стрільбі з пневматичної зброї за принципом дуелей. Склад команди – 3 особи віком до 18 років незалежно від статі.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки збірна України посіла І місце і вийшла у фінал. Українці перемогли росіян і хорватів з однаковим рахунком 13:11, ізраїльтян 23:1 та поступилися сербам 11:13. На другому місці збірна Сербії, яка також виборола місце у фіналі. У складі збірної путівку у фінал здобув учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Тарас Андрушко.
У складі пістолетної збірної виступало відразу двоє вихованців училища – учень 8 класу Павло Коростильов та минулорічний випускник Владислав Данилов. Українці розгромили сербів 22:2, перемогли Росію 15:9 та поступилися господарям 9:15. В результаті хорвати перші, Україна друга і обидвоє у фіналі.
4.       Сербія – 0/16

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби