47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бондарук у Мілані одинадцятий


Роман Бондарук11 місце у швидкісній стрільбі з пістолета посів вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Бондарук (вип. 1992р.) на ІІ етапі Кубка світу з кульової стрільби, який 13-20 травня 2012р. приймав італійський Мілан. Результат Романа - 581 очко, Іван Бідняк (вип. 2003р.) настріляв 577 очків, що дозволило йому вибороти 18 позицію.
У стрільбі з пневматичного пістолета Бідняк двадцять другий.
На загал, українські стрільці вибороли у Мілані три нагороди. Дворазовою переможницею етапу Кубка світу у стрільбі з пістолета стала олімпійська чемпіонка Олена Костевич (м.Чернігів), а бронзова медаль в активі ще юніора, гвинтівочника Сергія Куліша (м.Черкаси).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби