48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бондарук у Мілані одинадцятий


Роман Бондарук11 місце у швидкісній стрільбі з пістолета посів вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Бондарук (вип. 1992р.) на ІІ етапі Кубка світу з кульової стрільби, який 13-20 травня 2012р. приймав італійський Мілан. Результат Романа - 581 очко, Іван Бідняк (вип. 2003р.) настріляв 577 очків, що дозволило йому вибороти 18 позицію.
У стрільбі з пневматичного пістолета Бідняк двадцять другий.
На загал, українські стрільці вибороли у Мілані три нагороди. Дворазовою переможницею етапу Кубка світу у стрільбі з пістолета стала олімпійська чемпіонка Олена Костевич (м.Чернігів), а бронзова медаль в активі ще юніора, гвинтівочника Сергія Куліша (м.Черкаси).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України