Кульова стрільба : Павло Коростильов – переможець Європейської молодіжної ліги зі стрільби

У м.Вроцлаві (Польща) 5-7 жовтня 2012р. відбувся фінал Європейської молодіжної ліги зі стрільби, участь у якому взяли 8 найкращих команд Європи за результатами відбірних змагань, що проводилися весною.
Ці змагання проходять під егідою Європейської конфедерації стрільби і носять командний характер. Спортсмени стріляють з пневматичної зброї і змагаються за принципом дуелей. Склад команди з кожного виду зброї (гвинтівка і пістолет) – 3 особи віком до 18 років незалежно від статі.
У стрільбі з пневматичного пістолета переможцем Європейської ліги стала збірна юніорська команда України. По ходу турніру українці «перестріляли» хорватів 13:11, чехів 20:4, шведів 16:8, а у фіналі розгромили збірну Росії 79:41. У складі збірної України з найкращого боку проявили себе вихованці Львівського училища фізичної культури, дев’ятикласник Павло Коростильов та минулорічний випускник Владислав Данілов. Так, Павло Коростильов жодної своєї дуелі не програв.
У складі гвинтівочної збірної виступав цьогорічний випускник училища Тарас Андрушко. Українські гвинтівочники виступили дещо слабше і посіли 4 місце. У групі вони перемогли збірні Данії 20:4, Сербії 14:10 та поступилися італійцям 8:16. У поєдинку за «бронзу» Україна програла Хорватії 59:61. Андрушко був лідером команди і також жодної своєї дуелі не програв.
Підсумкові результати змагань:
Пневматичний пістолет:
1.  Україна (П.Коростильов, В.Данілов, О.Сидоренко)

3.  Хорватія
4.  Україна (Т.Андрушко, А.Колесніков, О.Чміль)
5-6. Швеція, Сербія
7-8. Польща, Данія

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України