48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : З пневматичної зброї найкраще стріляють в ЛУФК


Владлен ОнопкоУ м.Вінниці 15-20 жовтня 2012р. пройшов відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів віком до 20 років.
Відразу 13 золотих, 8 срібних, 3 бронзові медалі вибороли на ньому учні відділення стрільби Львівського училища фізичної культури.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки чемпіоном України з результатом міжнародного класу 695 очків став цьогорічний випускник училища, а сьогодні студент національного Лісотехнічного університету Тарас Андрушко. У командній стрільбі гвинтівочники Тарас Андрушко, Максим Лоїк (ІІІк.) та Степан Леус (10кл.) другі. Серед дівчат львівська трійка у складі Еліни Агліуліної, Марії Холод (обидві ІІІк.) та десятикласниці Анни Хмельницької також на другому місці. У особистій стрільбі Марія Холод – бронзовий призер. Агліуліна – на 5 місці, Аня Хмельницька – сьома.
Серед пістолетників рівних не було учневі 9 класу Павлу Коростильову. Для перемоги Павлу вистачило 675,3 очка. Серед дівчат у командних стартах перемогли Христина Бурак (ІІІк.), Ксенія Юрченко (Ік.) та Анастасія Бондарук (вип. 2010р.). Ліля Нестеренко (10кл.), яка виступала за Кіровоградську обл., посіла ІІІ місце.
Та найбільше нагород назбирали стрільці по рухомій мішені. Дворазовими чемпіонами України у командних змаганнях стали Владлен Онопко (ІІІк.), Юрій Мнечник (11кл.) та Ігор Кізима (10кл.). Окрім того, Ігор Кізима переміг особисто у вправі ГП-11а. Владлен Онопко у цій вправі другий, а у вправі ГП-12 – третій.
Серед дівчат найкраще в Україні стріляє «по кабану» одинадцятикласниця Марія Крамар. Марія перемогла у вправі ГП-11а, а у вправі ГП-11 посіла ІІ місце.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України