47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : З пневматичної зброї найкраще стріляють в ЛУФК


Владлен ОнопкоУ м.Вінниці 15-20 жовтня 2012р. пройшов відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів віком до 20 років.
Відразу 13 золотих, 8 срібних, 3 бронзові медалі вибороли на ньому учні відділення стрільби Львівського училища фізичної культури.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки чемпіоном України з результатом міжнародного класу 695 очків став цьогорічний випускник училища, а сьогодні студент національного Лісотехнічного університету Тарас Андрушко. У командній стрільбі гвинтівочники Тарас Андрушко, Максим Лоїк (ІІІк.) та Степан Леус (10кл.) другі. Серед дівчат львівська трійка у складі Еліни Агліуліної, Марії Холод (обидві ІІІк.) та десятикласниці Анни Хмельницької також на другому місці. У особистій стрільбі Марія Холод – бронзовий призер. Агліуліна – на 5 місці, Аня Хмельницька – сьома.
Серед пістолетників рівних не було учневі 9 класу Павлу Коростильову. Для перемоги Павлу вистачило 675,3 очка. Серед дівчат у командних стартах перемогли Христина Бурак (ІІІк.), Ксенія Юрченко (Ік.) та Анастасія Бондарук (вип. 2010р.). Ліля Нестеренко (10кл.), яка виступала за Кіровоградську обл., посіла ІІІ місце.
Та найбільше нагород назбирали стрільці по рухомій мішені. Дворазовими чемпіонами України у командних змаганнях стали Владлен Онопко (ІІІк.), Юрій Мнечник (11кл.) та Ігор Кізима (10кл.). Окрім того, Ігор Кізима переміг особисто у вправі ГП-11а. Владлен Онопко у цій вправі другий, а у вправі ГП-12 – третій.
Серед дівчат найкраще в Україні стріляє «по кабану» одинадцятикласниця Марія Крамар. Марія перемогла у вправі ГП-11а, а у вправі ГП-11 посіла ІІ місце.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби