48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У стрільбі з пневматичної зброї вихованці ЛУФК відзначились у командах


Олександр ГалкінУ м.Львові на стрільбищі СКА 25-31 жовтня 2012р. відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї.
Вихованці Львівського училища фізичної культури на цих стартах відзначилися, в основному, у командних змаганнях. Так, у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) трійка львів’ян у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Тараса Андрушка (вип. 2012р.), Олександра Галкіна (вип. 2006р.), Олександра Царькова (вип. 2008р.) з результатом 1770 очків стала чемпіонами України. Срібні медалі в активі Юлії Коростильової (вип. 2004р.), Марти Бойчук (вип. 2006р.), Болонної Ольги (вип. 2000р.) у вправі ПП-2, Павла Коростильова (9кл.), Сергія Журби (вип. 2002р.) у вправі ПП-3, Еліни Агліуліної (ІІІк.) у вправі ГП-4, Марії Крамар (11кл.) у вправі ГП-11.
Бронзовими призерами національної першості стали Онопко Владлен (ІІІк.), Мнечник Сергій (11кл.), Кізима Ігор (10кл.) у вправі ГП-12, Дєнгіна Надія (11кл.) у вправі ГП-11, Галкіна Тетяна (вип. 2006р.), Чулик Ольга (вип. 1995р.) у вправі ГП-4.
Єдину, бронзову, медаль у особистих змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки виборов Олександр Галкін.

Читать новости про Макс Поляков
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені