47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов – абсолютний переможець «Олімпійських надій»


У м.Нітра (Словаччина) 10-11 листопада 2012р. відбулися традиційні 18ті за ліком міжнародні змагання «Олімпійські надії» країн Центральної та Східної Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
У перший день стрілецька європейська молодь виборювала призи Міського голови м.Нітри. Змагання проходили у трьох вікових категоріях: юніори (спортсмени віком 19-20р.р.), кадети (17-18р.р.), юнаки (16р. і мол.).
У стрільбі з пневматичного пістолета в категорії кадетів рівних не було учневі 9 класу Львівського училища фізичної культури Павлу Коростильову. Причому результат Павла – 679,3 очка (580 у кваліфікації) – абсолютно кращий на турнірі! Другу золоту медаль Коростильов здобув у командному турнірі пістолетників. Тут йому асистували кримчанин Ілля Дрожжин та Олег Зуб з Івано-Франківська.
Переможцями юніорських змагань серед гвинтівочників стала збірна України у складі дніпропетровця Андрія Колесникова, Андрія Сировні з Полтави та цьогорічного випускника училища Тараса Андрушка. У сумі у вправі ГП-6 (60 пострілів) хлопці настріляли 1779 очків і на 13 очків випередили росіян. Треті у цьому виді змагань угорці, у яких 1763 очки. У особистому турнірі гвинтівочників-юніорів Андрушко четвертий – 691,7 очка.
Серед пістолетників перемогу також святкувала збірна України. У складі переможців виступав ще один вихованець ЛУФК Владислав Данілов (2011р.).
В змаганнях дівчат-юніорок збірна України з пістолету складалася повністю з вихованок Львівського училища фізичної культури Анастасія Бондарук (вип. 2010р.), Христини Бурак (ІІІк.) та Ксенії Юрченко (Ік.). У командних змаганнях дівчата поступилися словачкам 11 очками і посіли ІІ місце. У особистій першості Бондарук четверта (468,5оч.), Бурак – шоста (465,9), Юрченко – сьома (464,7). Перемогу здобула чешка Шарка Йонакова – 473,8 очка.
У другий день учасники виборювали призи Президента Словацької федерації стрільби. Їх особливістю було те, що поділу на вікові групи не було, а всі змагалися разом. Але це не завадило Павлу Коростильову знову стати переможцем серед пістолетників. На цей раз Павло настріляв 680,6 очка і на 2,4 пункти випередив росіянина Іллю Ліпкіна. «Бронзовий» приз стрілецького Президента серед дівчат дістався Христині Бурак. Перемогу знову ж таки здобула чешка Йонакова. Бондарук на цей раз шоста, Юрченко – тринадцята.
У змаганнях гвинтівочників Тарас Андрушко шостий. Перемогу здобув українець Андрій Колесников.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби