Кульова стрільба : Стрільці ЛУФК – переможці юнацького чемпіонату

У м.Львові на стрільбищі СКА 17-22 листопада 2012р. пройшов чемпіонат України з кульової стрільби серед юнаків і дівчат 1994р.н. і мол.
Відразу 17 призових місць, в тому числі, 7 перших. 7 других, 3 третіх, посіли на ньому учні і студенти Львівського училища фізичної культури.
Справжнім мультимедалістом юнацької першості став учень 9 класу Павло Коростильов. В його активі 3 золоті і 3 срібні медалі. Павло переміг особисто у стрільбі з малокаліберного пістолету (вправа МП-5), посів два других місця у вправах ПП-2 (пневматичний пістолет) і двічі разом з Романом Неводничим (І курс) і своїм однокласником Германом Печерою піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у командній стрільбі з пневматичного та малокаліберного пістолетів. У вправі МП-7 (швидкострільний пістолет) хлопці – срібні лауреати.
Підтримала Павла і першокурсниця Ксенія Юрченко, яка «настріляла» повний комплект медалей. Ксеня перемогла у стрільбі з малокаліберного пістолету (МП-5) особисто – 564 очки. У цій же вправі в командному турнірі посіла ІІ місце разом з Лілею Нестеренко (10кл.) і Христиною Кручковською (вип. 2011р.). У стрільбі з пневматичного пістолету дівчата – бронзові призери.
Окрім двох золотих і однієї срібної медалей у командних змаганнях пістолетників першокурсник Роман Неводничий відзначився у швидкострільній стрільбі з пістолета (вправа МП-7). Де він посів ІІ місце.
Двічі срібним призером чемпіонату України у вправах МГ-5 і ГП-4 став цьогорічний випускник училища Тарас Андрушко.
І в стрільбі по рухомій мішені переможцями юнацької першості України стали вихованці ЛУФК. У вправі ГП-11 серед дівчат найкращий результат -361 очко показала учениця 11 класу Марія Крамар. У вправі ГП-11а  (поперемінна швидкість руху мішені) відзначилась однокласниця Марії Надія Дєньгіна – 364 очки. Крамар тут третя – 352 пункти.
Серед хлопців у десятикласника Ігора Кизими другий показник у вправі ГП-11 – 372 очки. У командній першості Ігор разом з учнем 11 класу Юрієм Мнечником дворазові переможці чемпіонату.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби