47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Владлен Онопко – чемпіон Європи в стрільбі по рухомій мішені


Владлен Онопко27 лютого 2013р. у м.Оденсе (Данія) у програмі Європейського чемпіонату зі стрільби з пневматичної зброї свої перші нагороди розіграли стрільці-юніори по рухомій мішені.
У командній стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю, чемпіоном Європи стала збірна команда України у складі кримчанина Владислава Щепоткіна, луганчанина Олександра Мошненка та студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Владлена Онопка. Наші снайпери лише у додатковій серії зуміли перестріляти сильну збірну Фінляндії 19:18. Бронзові нагороди дісталися вірменській команді.
Зате у особистій першості фінни зуміли відігратися. Чемпіоном континенту став Яні Суоранта – 378оч., бронза – у Хайккі Ландекорпі. Поміж фінів вклинився наш Щепоткін.
У Владлена Онопка четвертий результат, Олександр Мошненко – п’ятий.
Технічні результати виду:
Особиста першість
1. Я.Суоранта (Фінляндія) – 378оч.
2. В Щепоткін (Україна) – 371оч.
3. Х.Ландекарпі (Фінляндія) – 368оч.
4. В.Онопко (Україна, Львів) – 365оч.
5. О.Мошненко (Україна) – 365оч.
 
Командна першість
1. Україна – 1101оч. (19)
2. Фінляндія – 1101оч. (18)
3. Вірменія – 1043оч.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби