48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бондарук і Галкін біля європейського п’єдесталу


В м.Оденсе (Данія) продовжується чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
1 березня у Оденсе змагались гвинтівочники. Збірна команда України у складі черкащанина Сергія Куліша, Дмитра Мельника з Харкова та вихованця Львівського училища фізичної культури Олександра Галкіна (вип. 2009р.) у командній першості посіла 5 місце. Перемогу здобули італійці.
У особистих змаганнях усі українці поза межами фіналу: Мельник – вісімнадцятий, Куліш - двадцять другий, Галкін – тридцять третій.
А напередодні з гвинтівки стріляли юніорки. Студентка ІІІ курсу училища Еліна Агліуліна посіла 53 місце у особистій першості і 14е у командному турнірі. За крок від європейського п’єдесталу зупинились українські юніорки у стрільбі з пістолета. Поліна Конарєва з Дніпропетровська, кримчанка Ольга Суковіцина та вихованка училища Анастасія Бондарук (вип. 2010р.) «настріляли» в сумі 1109 очків, що дало їм 4 місце. Перемогу у змаганнях пістолетниць здобули полячки. У особистій першості Бондарук тридцята – 365 очків.
Сенсацією турніру елітних снайперок стало непопадання у фінал олімпійської чемпіонки Олени Костевич, яка у кваліфікації показала 15ий результат.

Мультимодальные перевозки в воронеже внутрироссийские перевозки в воронеже.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України