47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бідняк переміг на Гран Прі Визволення


Іван БіднякУ той час, як світова стрілецька еліта готувалась до ІІ етапу Кубка світу у американському Форт-Беннінзі, у м.Плзень (Чехія) 2-6 травня 2013р. відбувся традиційний, уже сорок четвертий, Гран Прі Визволення зі стрільби. Цьогорічний турнір зібрав 539 учасників із 31 країни світу.
У вправі МП-8 (швидкісна стрільба із пістолета) переможцем турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Бідняк (вип. 2003р.). У фіналі Іван «перестріляв» чеха Мартіна Стрнада 25 проти 24. У стрільбі із стандартного пістолета (вправа МП-10) Бідняк лише у перестрілці поступився німцю Торбену Енгелу.
У змаганнях зі стрільби по рухомій мішені участь взяли студент ІІІ курсу Владлен Онопко та учень 10 класу училища Ігор Кізима, ще юніори за віком.
У вправі ГП-12 хлопці посіли 26 і 28, а у МГ-12 – 28 і 20 місця відповідно.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

У «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуелі