48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бідняк переміг на Гран Прі Визволення


Іван БіднякУ той час, як світова стрілецька еліта готувалась до ІІ етапу Кубка світу у американському Форт-Беннінзі, у м.Плзень (Чехія) 2-6 травня 2013р. відбувся традиційний, уже сорок четвертий, Гран Прі Визволення зі стрільби. Цьогорічний турнір зібрав 539 учасників із 31 країни світу.
У вправі МП-8 (швидкісна стрільба із пістолета) переможцем турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Бідняк (вип. 2003р.). У фіналі Іван «перестріляв» чеха Мартіна Стрнада 25 проти 24. У стрільбі із стандартного пістолета (вправа МП-10) Бідняк лише у перестрілці поступився німцю Торбену Енгелу.
У змаганнях зі стрільби по рухомій мішені участь взяли студент ІІІ курсу Владлен Онопко та учень 10 класу училища Ігор Кізима, ще юніори за віком.
У вправі ГП-12 хлопці посіли 26 і 28, а у МГ-12 – 28 і 20 місця відповідно.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України