47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На молодіжному Кубку Бурак перемогла з результатом світового рівня


Христина БуракУ Львові на стрільбищі СКА 22-26 травня 2013р. пройшов І етап Кубка України з кульової стрільби серед молоді віком до 20 років.
Блискучу суму у стрільбі з пневматичного пістолета набрала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Христина Бурак. За 40 пострілів Христина настріляла 386 очків, що на 2 очки перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу і є результатом світового рівня. 5 місце у цій вправі посіла учениця 10 класу Ліля Нестеренко.
У іншій пістолетній вправі МП-5 перемогла Анастасія Бондарук (вип. 2010р.). Настя настріляла 578 очків. Лише 2а очками поступилася Бондарук першокурсниця училища Ксенія Юрченко, що дало їй третю підсумкову позицію. Срібній призерці Поліні Канарєвій з Дніпропетровська Ксеня поступилася лише за додатковими пострілами.
І серед хлопців у стрільбі з пістолета перемагали вихованці ЛУФК. Вже традиційно без нагород на жодних змаганнях не залишається дев’ятикласник Павло Коростильов. На цей раз Павло переміг у швидкострільній стрільбі (вправа МП-8). Владислав Данілов (вип. 2011р.) не мав рівних у вправі МП-6 та посів ІІ місце у стрільбі з пневматичного пістолета.
Серед гвинтівочників відзначилася студентка ІІІ курсу Еліна Агліуліна. Еля перемогла у стрільбі лежачи (МГ-9), а у стрільбі з трьох положень (МГ-5) посіла 4 місце.
У вправі МГ-6 срібну нагороду виборов минулорічний випускник училища Тарас Андрушко. Переміг одвічний візаві Тараса дніпропетровець Андрій Колесніков.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби