48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У Коростильова і Кізими дев’ять чемпіонських титулів на двох


Ігор КізимаДев’ять чемпіонських титулів на двох вибороли учні Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (10кл.) і Ігор Кізима (11 кл.) на стрілецькому чемпіонаті України серед спортсменів 1995 р.н. і мол., який з 2 до 7 липня 2013р. проходив у Львові.
Павло Коростильов переміг у вправах ПП-2, МП-7, МП-5 та привів до перемоги команду Львівської обл. у вправах МП-7 і МП-5. Поруч з Коростильовим у командній стрільбі дворазовими переможцями національної першості стали Роман Неводничий (ІІІ курс) та Юрій Колесник (8 кл.). У командній стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-2) у хлопців срібні нагороди.
У вправі МП-11 срібну медаль здобув учень 10 класу Володимир Кочан.
Ігор Кізима переміг у стрільбі по рухомій мішені у вправах ГП-11 і ГП-11-а як особисто, так і у команді. У вправах ГП-11 і ГП-11а як особисто, так і у команді. У вправі ГП-11-а (перемінна швидкість руху мішені) Ігор підтвердив норматив майстра спорту міжнародного класу! У командних змаганнях Ігору асистував дев’ятикласник Тарас Мнечник.
В активі дівчат-пістолетчиць ІІ місце у вправі МП-5 та третє у ПП-2. Срібними та бронзовими призерками у складі збірної Львівщини стали Ліля Нестеренко (11 кл.), Світлана Соліна (10кл.) та цьогорічна випускниця Анастасія Косик.
      Дві бронзові нагороди у командній стрільбі із гвинтівки (вправи ГП-4 і МГ-5) дісталися Олегу Замико (9 кл.), Маркові Холоду, Степану Леусу (обидва 11 кл.) та Андрію Кузіву (10 кл.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені