48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На чемпіонаті України стрілки ЛУФК відзначились командами


З 3 до 8 грудня 2009р. у м.Києві проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед молоді 1991р.н. та молодших. Стрілки ЛУФК відзначились, в основному, у командній стрільбі.
Команда гвинтівочників у складі Максима Лоїка (11кл.), Данила Сахра (Ік.), Валентина Герасименка (11кл.) стала другою у вправах МГ-5, МГ-9 та посіла третє місце у вправі ГП-4.

Дівчата Марія Холод (11кл.), Анна Коновалюк (10кл.) у всіх трьох вправах – четверті. Марія Холод виборола бронзову медаль  в особистій стрільбі у вправі МГ-9.
 
Команда пістолетчиків у складі Дмитра Удода та Дмитра Попова (обидва 10кл.) – двічі друга у вправах ПП-2 та МП-7. Дівчата Ксенія Юрченко (9кл.), Христина Бурак та Настя Бондарук (11кл.) – другі у вправі МП-5 та треті – у ПП-2.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України