48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кульовики ЛУФК сильні командою


Павло Коростильов
У стрілецькому комплексі НСБ ЛВС м. Львова 19 вересня 2013р. розпочався Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1993р.н. і мол.
У перший день змагань чемпіоном України у стрільбі з довільного пістолета (МП-6) на 50 м став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов з результатом 553 очк. Срібна нагорода у першокурсника училища Олега Зуба – 549 оч. Разом зі студентом Романом Неводничим (ІІ к.) хлопці вибороли ще й золоті медалі у командній стрільбі.
 У стрільбі зі стандартного пістолета (вправа МП-5) на 25 м перемогу знову здобула команда Львівської області, повністю укомплектована з вихованців училища: Павла Коростильова, Олега Зуба і Романа Неводничого. Павло не мав рівних і в особистому заліку – 583 очки принесли хлопцеві четверту золоту медаль національної першості!
У командних змаганнях пістолетниць також домінували львів’яни Анастасія Бондарук (вип.ЛУФК 2010р.), Христина Бурак (вип. 2013р.) та Ксенія Юрченко (ІІ курс). А на рахунку Анастасії Бондарук ще й «срібло» в особистих змаганнях.
Переможницями національної першості двічі ставали гвинтівочниці - минулорічні випускниці Марія Холод, Еліна Агліуліна та одинадцятикласниця Анна Хмельницька. Дівчата були найвлучнішими у командній стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (МГ-5) та стрільбі лежачи (МГ-9).
В особистих стартах Еліна Агліуліна друга у вправі МГ-5, Марія Холод двічі третя (МГ-5 та МГ-9).
Підготувала Наталія Васьо

Подшивка от алкоголизма харьков кодирование и кодировка от алкоголизма.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені