48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : З малокаліберної зброї найкраще стріляють у львівському УФК


Завершився Чемпіонат України зі стрільби з малокаліберної зброї серед спортсменів 1993р.н. і мол. (м.Львів, 19-24 вересня 2013р.).
   У загальнокомандній першості (за підсумками всіх видів програми) за явної переваги перемогла команда Львівської обл. – 1443 оч. На другому місці стрільці АР Крим – 867 оч., на третьому – збірна Дніпропетровська-1 – 851 оч.
Приємно, що команда Львівської обл. повністю була укомплектована з вихованців Львівського училища фізичної культури. А їх здобуток – це 28 нагород, з яких 21 - найвищого ґатунку! Беззаперечним лідером львівської команди став учень 10 класу Павло Коростильов.
Павло переміг у всіх видах пістолетної програми (вправи МП-6, МП-5 та МП-8) і приніс до скарбнички збірної області 6 золотих медалей! З них 3 нагороди хлопець здобув у особистих змаганнях і ще 3 у командних разом зі студентами Олегом Зубом та Романом Неводничим.
У особистих стартах Коростильов не залишив жодного шансу іншим пістолетникам. Наприклад, у стрільбі з швидкострільного пістолета Павло на 20 очків перестріляв першокурсника училища Олега Зуба і на 38 очк. третьокурсника Дмитра Удода, у яких друге та третє місця відповідно.
Тріо львівських пістолетниць – Ксенія Юрченко (ІІ курс), Анастасія Бондарук (вип. 2010р.) та Христина Бурак (вип. 2013р.) здобули золоті нагороди у стрільбі зі стандартного пістолета (МП-5) на 25 м. А на рахунку Анастасії Бондарук ще й «срібло» в особистих змаганнях.
Команда гвинтівочниць ЛУФК - Марія Холод, Еліна Агліуліна (вип.2013р.) та одинадцятикласниця Анна Хмельницька – перемогла у командних стрільбах з малокаліберної зброї з трьох положень (МГ-5) та стрільбі лежачи (МГ-9).
В особистих стартах Еліна Агліуліна друга у вправі МГ-5, Марія Холод двічі третя (МГ-5 та МГ-9).
А 16 жовтня стрільці цієї ж вікової групи виявлятимуть кращого вже у стрільбі з пневматичної зброї у м.Вінниці, де для них розпочнеться чемпіонат України.
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірній