Кульова стрільба : З малокаліберної зброї найкраще стріляють у львівському УФК

Завершився Чемпіонат України зі стрільби з малокаліберної зброї серед спортсменів 1993р.н. і мол. (м.Львів, 19-24 вересня 2013р.).
   У загальнокомандній першості (за підсумками всіх видів програми) за явної переваги перемогла команда Львівської обл. – 1443 оч. На другому місці стрільці АР Крим – 867 оч., на третьому – збірна Дніпропетровська-1 – 851 оч.
Приємно, що команда Львівської обл. повністю була укомплектована з вихованців Львівського училища фізичної культури. А їх здобуток – це 28 нагород, з яких 21 - найвищого ґатунку! Беззаперечним лідером львівської команди став учень 10 класу Павло Коростильов.
Павло переміг у всіх видах пістолетної програми (вправи МП-6, МП-5 та МП-8) і приніс до скарбнички збірної області 6 золотих медалей! З них 3 нагороди хлопець здобув у особистих змаганнях і ще 3 у командних разом зі студентами Олегом Зубом та Романом Неводничим.
У особистих стартах Коростильов не залишив жодного шансу іншим пістолетникам. Наприклад, у стрільбі з швидкострільного пістолета Павло на 20 очків перестріляв першокурсника училища Олега Зуба і на 38 очк. третьокурсника Дмитра Удода, у яких друге та третє місця відповідно.
Тріо львівських пістолетниць – Ксенія Юрченко (ІІ курс), Анастасія Бондарук (вип. 2010р.) та Христина Бурак (вип. 2013р.) здобули золоті нагороди у стрільбі зі стандартного пістолета (МП-5) на 25 м. А на рахунку Анастасії Бондарук ще й «срібло» в особистих змаганнях.
Команда гвинтівочниць ЛУФК - Марія Холод, Еліна Агліуліна (вип.2013р.) та одинадцятикласниця Анна Хмельницька – перемогла у командних стрільбах з малокаліберної зброї з трьох положень (МГ-5) та стрільбі лежачи (МГ-9).
В особистих стартах Еліна Агліуліна друга у вправі МГ-5, Марія Холод двічі третя (МГ-5 та МГ-9).
А 16 жовтня стрільці цієї ж вікової групи виявлятимуть кращого вже у стрільбі з пневматичної зброї у м.Вінниці, де для них розпочнеться чемпіонат України.
Підготувала Наталія Васьо

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України