47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Найкраще з пневматичної зброї в Україні стріляють Коростильов і Кізима


Павло КоростильовУ м.Вінниці 16-20 жовтня 2013р. відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів віком до 20 років. Окрім найсильніших українських молодих стрільців участь у змаганнях взяли гості з Білорусі, Вірменії та Молдови.
У стрільбі з пістолета дворазовим чемпіоном України серед юніорів став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. Павло переміг як у особистій першості, так і в командних змаганнях. Разом з Коростильовим у командній стрільбі відзначились першокурсник Олег Зуб та студент ІІ курсу Роман Неводничий.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) збірна команда Львівщини у складі учня 11 класу училища Ігора Кізими, першокурсника Ігора Павлишина та цьогорічного випускника Владлена Онопка також не мала собі рівних. Хлопці майже на 50 очків обстріляли луганчан, у яких срібні нагороди. У особистій першості Ігор Кізима поступився Владиславу Щепоткіну з Криму і посів ІІ місце.
Бронзову медаль в змаганнях дівчат виборола цьогорічна випускниця ЛУФК Надія Дєньгіна.
В змаганнях гвинтівочників Тарас Андрушко (вип. 2012р.) посів 4 місце. Попереду нього вірменські спортсмени Грачик Баваян і Сурен Бурян та Олексій Хабаров з Полтави, причому переможець показав суперрезультат – 599 очків з 600 можливих.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби