48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Найкраще з пневматичної зброї в Україні стріляють Коростильов і Кізима


Павло КоростильовУ м.Вінниці 16-20 жовтня 2013р. відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів віком до 20 років. Окрім найсильніших українських молодих стрільців участь у змаганнях взяли гості з Білорусі, Вірменії та Молдови.
У стрільбі з пістолета дворазовим чемпіоном України серед юніорів став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. Павло переміг як у особистій першості, так і в командних змаганнях. Разом з Коростильовим у командній стрільбі відзначились першокурсник Олег Зуб та студент ІІ курсу Роман Неводничий.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) збірна команда Львівщини у складі учня 11 класу училища Ігора Кізими, першокурсника Ігора Павлишина та цьогорічного випускника Владлена Онопка також не мала собі рівних. Хлопці майже на 50 очків обстріляли луганчан, у яких срібні нагороди. У особистій першості Ігор Кізима поступився Владиславу Щепоткіну з Криму і посів ІІ місце.
Бронзову медаль в змаганнях дівчат виборола цьогорічна випускниця ЛУФК Надія Дєньгіна.
В змаганнях гвинтівочників Тарас Андрушко (вип. 2012р.) посів 4 місце. Попереду нього вірменські спортсмени Грачик Баваян і Сурен Бурян та Олексій Хабаров з Полтави, причому переможець показав суперрезультат – 599 очків з 600 можливих.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені