48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У Коростильова в Словаччині відібрали перемогу


У м.Нітрі (Словаччина) 15-17 листопада 2013р. пройшли традиційні ХІХ міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї, участь у яких взяли учні Львівського училища фізичної культури.
У перший день змагання проводились у двох вікових категоріях: серед юніорів і кадетів. У стрільбі з пістолета серед кадетів рівних у Нітрі не було учневі 10 класу училища Павлу Коростильову. Павло переміг з результатом 198,8 очка (у кваліфікації – 575 пунктів). Підтримав Павла і його старший товариш, студент І курсу Олег Зуб, який переміг серед юніорів – 199,2 очки (574).
Своїми особистими успіхами хлопці привели до перемоги збірні кадетську та юніорську команди України і у командних змаганнях.
В змаганнях дівчат-юніорок студентка ІІ курсу Ксенія Юрченко посіла 5 місце, а в командному турнірі стала срібною призеркою. Срібна медаль в активі і одинадцятикласниці Лілії Нестеренко у командних змаганнях кадеток. У особистій першості Ліля тринадцята.
Гвинтівочники ЛУФК виступили дещо гірше. Краща з них Олександра Бойко (10 кл.) була четвертою у командному турнірі юніорок, а Анна Хмельницька (11 кл.) – п’ятою серед кадеток.
Другого дня і кадети, і юніори змагались разом і виявляли абсолютного переможця. І тут під час стрільби з пістолета стався конфуз. Після 16 пострілів автоматична система нараховування очків помилилась і українцю Максиму Городинцю показала 155,4 очки замість реальних 154,5. Тому Павло Коростильов зі своїми 155,3 пунктами вибув зі змагань і в кінцевому підсумку посів 4 місце. Перемогу у цьому виді змагань здобув росіянин Антон Занін, який з Павлом після 16 пострілів мав однакову кількість балів.
P.S. Словацька федерація стрільби вибачилась перед Павлом за допущену помилку, однак результати змагань залишила без змін.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України