48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У Коростильова в Словаччині відібрали перемогу


У м.Нітрі (Словаччина) 15-17 листопада 2013р. пройшли традиційні ХІХ міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї, участь у яких взяли учні Львівського училища фізичної культури.
У перший день змагання проводились у двох вікових категоріях: серед юніорів і кадетів. У стрільбі з пістолета серед кадетів рівних у Нітрі не було учневі 10 класу училища Павлу Коростильову. Павло переміг з результатом 198,8 очка (у кваліфікації – 575 пунктів). Підтримав Павла і його старший товариш, студент І курсу Олег Зуб, який переміг серед юніорів – 199,2 очки (574).
Своїми особистими успіхами хлопці привели до перемоги збірні кадетську та юніорську команди України і у командних змаганнях.
В змаганнях дівчат-юніорок студентка ІІ курсу Ксенія Юрченко посіла 5 місце, а в командному турнірі стала срібною призеркою. Срібна медаль в активі і одинадцятикласниці Лілії Нестеренко у командних змаганнях кадеток. У особистій першості Ліля тринадцята.
Гвинтівочники ЛУФК виступили дещо гірше. Краща з них Олександра Бойко (10 кл.) була четвертою у командному турнірі юніорок, а Анна Хмельницька (11 кл.) – п’ятою серед кадеток.
Другого дня і кадети, і юніори змагались разом і виявляли абсолютного переможця. І тут під час стрільби з пістолета стався конфуз. Після 16 пострілів автоматична система нараховування очків помилилась і українцю Максиму Городинцю показала 155,4 очки замість реальних 154,5. Тому Павло Коростильов зі своїми 155,3 пунктами вибув зі змагань і в кінцевому підсумку посів 4 місце. Перемогу у цьому виді змагань здобув росіянин Антон Занін, який з Павлом після 16 пострілів мав однакову кількість балів.
P.S. Словацька федерація стрільби вибачилась перед Павлом за допущену помилку, однак результати змагань залишила без змін.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільби