Кульова стрільба : У Коростильова в Словаччині відібрали перемогу

У м.Нітрі (Словаччина) 15-17 листопада 2013р. пройшли традиційні ХІХ міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї, участь у яких взяли учні Львівського училища фізичної культури.
У перший день змагання проводились у двох вікових категоріях: серед юніорів і кадетів. У стрільбі з пістолета серед кадетів рівних у Нітрі не було учневі 10 класу училища Павлу Коростильову. Павло переміг з результатом 198,8 очка (у кваліфікації – 575 пунктів). Підтримав Павла і його старший товариш, студент І курсу Олег Зуб, який переміг серед юніорів – 199,2 очки (574).
Своїми особистими успіхами хлопці привели до перемоги збірні кадетську та юніорську команди України і у командних змаганнях.
В змаганнях дівчат-юніорок студентка ІІ курсу Ксенія Юрченко посіла 5 місце, а в командному турнірі стала срібною призеркою. Срібна медаль в активі і одинадцятикласниці Лілії Нестеренко у командних змаганнях кадеток. У особистій першості Ліля тринадцята.
Гвинтівочники ЛУФК виступили дещо гірше. Краща з них Олександра Бойко (10 кл.) була четвертою у командному турнірі юніорок, а Анна Хмельницька (11 кл.) – п’ятою серед кадеток.
Другого дня і кадети, і юніори змагались разом і виявляли абсолютного переможця. І тут під час стрільби з пістолета стався конфуз. Після 16 пострілів автоматична система нараховування очків помилилась і українцю Максиму Городинцю показала 155,4 очки замість реальних 154,5. Тому Павло Коростильов зі своїми 155,3 пунктами вибув зі змагань і в кінцевому підсумку посів 4 місце. Перемогу у цьому виді змагань здобув росіянин Антон Занін, який з Павлом після 16 пострілів мав однакову кількість балів.
P.S. Словацька федерація стрільби вибачилась перед Павлом за допущену помилку, однак результати змагань залишила без змін.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби