Кульова стрільба : Павло Коростильов – стрілецький мультичемпіон

У м.Львові на стрілецькому комплексі СКА відбувся юніорський чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР та УФК.
Справжнім мультичемпіоном стрілецької першості став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). В активі Павла перемоги у стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-5), 50м (МП-6), швидкострільній стрільбі (МП-8) як в особистій, так і командній першості, ІІІ місце особисте і І командне у стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3).
У командних змаганнях разом з Павлом триразовими чемпіонами України стали студенти Роман Неводничий (ІІк.) та Олег Зуб (Ік.). Окрім того, у Олега Зуба – «срібло» у вправі МП-8 у особистій першості.
В змаганнях дівчат чемпіонкою України у стрільбі зі спортивного пістолета (вправа МП-5) стала випускниця училища Анастасія Бондарук. ІІІ і Імісця у цій вправі посіли учениця 9 класу Альона Шевченко та одинадцятикласниця Лілія Нестеренко, причому «бронзу» Альона виборола у додатковій серії.
У стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-2) ІІІ місце в активі Христини Бурак (вип. 2013р.).
Об’єднавшись у команду збірної Львівщини, Анастасія Бондарук, Христина Бурак, а також учениця 10 класу Світлана Соліна не мали собі рівних у вправах ПП-2 та МП-5. Дві срібні нагороди у цих вправах дісталися і Лілі Нестеренко та Альоні Шевченко, які виступали за Кіровоградську обл., звідкіля прибули на навчання.
Отож, на загал вихованці ЛУФК на цій першості вибороли 19 золотих, 5 срібних, 6 бронзових медалей і в загальнокомандному заліку посіли ІІ місце.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби