47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кирило Сойко другий після Петріва


У м.Львові закінчився відкритий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні (10-16 лютого 2010р.). Надалі високу форму продовжує демонструвати студент І курсу Львівського училища фізичної культури Кирило Сойко. У вправі МП-10 Кирило тільки 2-ма очками поступився олімпійському чемпіону Олександру Петріву і з результатом 5740оч. став срібним призером всеукраїнської першості. А вже у команді Кирило і Олександр об'єдналися разом з іще одним вихованцем ЛУФК Сергієм Журбою і у складі збірної команди Львівщини стали чемпіонами України.
У вправі МП-8 (швидкострільний пістолет) Кирило на шостій позиції за результатом 721,7очка, а у команді збірної Львівщини знову перший. Переміг у цій вправі ще один вихованець ЛУФК Роман Бондарук.
У вправі ГП-12 (стрільба з гвинтівки по рухомій мішені) третьокурсник УФК Ігор Мацкевич тільки за додатковими показниками поступився бронзовому призеру, заслуженому майстру спорту з м.Києва Андрію Пільченку і з 564 очками посів 4 місце. У командній стрільбі по рухомій мішені «трійка» ЛУФК у складі Ігора Мацкевича, Олега Саламахи (ІІІк.) і одинадцятикласника Владислава Онопка двічі стала срібним призером у вправах ГП-12 і ГП – 11а.
Двічі другою серед жінок у командній стрільбі у вправах ГП-11 і ГП-11а (рухома мішень) стала ще зовсім юна учениця 8 класу Марія Крамар. На цих змаганнях Марія представляла Вінницьку обл., звідки вона родом. У особистій першості у вправі ГП-11 Марія з результатом майстра спорту України на 8 позиції.
Тепер Кирило Сойко, Ігор Мацкевич і Олег Саламаха наполегливо готуються до чемпіонату Європи, який 7 березня розпочинається у Норвегії.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби