47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Анастасія Бондарук дебютувала на Кубку світу


      У м.Маріборі (Словенія) впродовж 15-20 червня 2014р. відбувся ІІІ етап Кубка світу з кульовоі стрільби.
У стрільбі з пневматичного пістолета учень 10 класу Львівського училища фізичноі культури Павло Коростильов настріляв 578 очків, що дало йому 12 місце. Перемогу на етапі здобув індійський стрілець Джіту Рей, якийу фінальній дуелі виявився сильнішим за іспанця Пабло Карреру 200,8:198,7. Місця інших українців такі: Віктор Банькін (Київ) - 18-е, Олег Омельчук (Рівне) - 21-е.
19 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки з результатом 623,6 очка посів ще один вихованець училища Олег Царьков (вип.2008р.).
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25 м Роман Бондарук (вип.1992р.) сімнадцятий.
На етапі у Маріборі у складі української збірної дебютувала і дочка Романа Бондарука Анастасія (вип.2010р., на фото). У стрільбі із спортивного пістолета на 25 м Настя показала 31-ий результат. Олімпійська чемпіонка Афін чернігівчанка Олена Костевич зупинилась за крок від фіналу - у неї дев'ята підсумкова позиція.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Денис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті Беннінгу