47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов: «Ви платите, я стріляю»


        Він не любив стріляти, але його мама дуже хотіла. Отож, почала платити йому…
Для Павла Коростильова (на фото), шістнадцятирічного вихованця Львівського училища фізичної культури і члена національної збірної України, старти на ІІ етапі Кубка світу з кульової стрільби у м.Мюнхені були дебютом серед дорослих стрільців. (Де, як відомо, Павло виборов бронзову медаль у стрільбі з пневматичного пістолета – єдину для України).
Вже цього сезону Коростильов став першим на чемпіонаті Європи у Москві. Окрім того, він був призером європейських першостей 2013р. у м.м.Осієку («золото», і «бронза») і Оденсе («бронза»), 2012р. – у Болоньї («бронза»), але все це серед юніорів.
Спортивна кар’єра Павла виглядає блискуче і виразно, але … якби не гроші і сім'я, її ніколи не було б. «Коли я вперше стояв на рубежі сім років тому, мені це не сподобалось, - розповідає Павло – але моя мама (вона тренер зі стрільби) дуже хотіла, щоб я стріляв, отож вона почала платити мені кожного разу, коли я йшов на тренування чи брав участь у змаганнях. Під час одного з змагань у швидкісній стрільбі, - продовжує він, - я раптом повернувся і пішов геть, а остання серія мала ось-ось розпочатися. Отож, мама змушена була дати мені якісь гроші, щоб я залишився продовжувати стріляти».
На щастя для кишені своїх батьків Павло незабаром змінив свою думку про спорт. Він вирішив, що може робити це, не вимагаючи винагороди. Після такого «дорогого» початкового етапу мама Павла могла бути щасливою за свого сина і повну стрілецьку сім'ю – справді, окрім нього та його матері сестра Павла Юлія також стрільчиха, а його батько був членом збірної Радянського Союзу з пістолету.
Олександр Камінський, тренер Коростильова у збірній України, має надію, що його учень буде успішним на наступних Олімпійських іграх. «Пам’ятаєте Констанціна Лукашука, - запитує п.Камінський, - у Барселоні він виграв золоту медаль для Білорусі у стрільбі з пістолета на 50м, маючи 16 років».
У Ріо-де-Жанейро Павло матиме вісімнадцять. п.Камінський, триразовий учасник олімпіад, впевнений: «Він може зробити це - можливо». Хоча мама Павла стурбована: «Скільки грошей він запросить у якості винагороди за олімпійське золото?»
За матеріалами: www.issf-sports.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби