48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов: «Ви платите, я стріляю»


        Він не любив стріляти, але його мама дуже хотіла. Отож, почала платити йому…
Для Павла Коростильова (на фото), шістнадцятирічного вихованця Львівського училища фізичної культури і члена національної збірної України, старти на ІІ етапі Кубка світу з кульової стрільби у м.Мюнхені були дебютом серед дорослих стрільців. (Де, як відомо, Павло виборов бронзову медаль у стрільбі з пневматичного пістолета – єдину для України).
Вже цього сезону Коростильов став першим на чемпіонаті Європи у Москві. Окрім того, він був призером європейських першостей 2013р. у м.м.Осієку («золото», і «бронза») і Оденсе («бронза»), 2012р. – у Болоньї («бронза»), але все це серед юніорів.
Спортивна кар’єра Павла виглядає блискуче і виразно, але … якби не гроші і сім'я, її ніколи не було б. «Коли я вперше стояв на рубежі сім років тому, мені це не сподобалось, - розповідає Павло – але моя мама (вона тренер зі стрільби) дуже хотіла, щоб я стріляв, отож вона почала платити мені кожного разу, коли я йшов на тренування чи брав участь у змаганнях. Під час одного з змагань у швидкісній стрільбі, - продовжує він, - я раптом повернувся і пішов геть, а остання серія мала ось-ось розпочатися. Отож, мама змушена була дати мені якісь гроші, щоб я залишився продовжувати стріляти».
На щастя для кишені своїх батьків Павло незабаром змінив свою думку про спорт. Він вирішив, що може робити це, не вимагаючи винагороди. Після такого «дорогого» початкового етапу мама Павла могла бути щасливою за свого сина і повну стрілецьку сім'ю – справді, окрім нього та його матері сестра Павла Юлія також стрільчиха, а його батько був членом збірної Радянського Союзу з пістолету.
Олександр Камінський, тренер Коростильова у збірній України, має надію, що його учень буде успішним на наступних Олімпійських іграх. «Пам’ятаєте Констанціна Лукашука, - запитує п.Камінський, - у Барселоні він виграв золоту медаль для Білорусі у стрільбі з пістолета на 50м, маючи 16 років».
У Ріо-де-Жанейро Павло матиме вісімнадцять. п.Камінський, триразовий учасник олімпіад, впевнений: «Він може зробити це - можливо». Хоча мама Павла стурбована: «Скільки грошей він запросить у якості винагороди за олімпійське золото?»
За матеріалами: www.issf-sports.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України