47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Перед вильотом у Нанкін Коростильов і Конарєва перемогли у Львові


            У м.Львові на стрільбищі СКА впродовж 4-9 серпня 2014р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед молоді – спортсменів віком до 20 років.
Добру спортивну форму перед вильотом у Нанкін на ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри продемонстрували учні Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото) та Поліна Конарєва. Коростильов переміг у олімпійській вправі ПП-3 – стрільба з пневматичного пістолета, показавши результати міжнародного класу: 583 очки у кваліфікації та 202,2 у фіналі. Також йому не було рівних і у стрільбі з довільного пістолета на 50м (МП-6). Окрім того, Павло у цих вправах привів до срібних медалей і збірну команду Львівщини у командній стрільбі. У вправі ПП-3 Павлу асистували вихованці училища Дмитро Попов та Володимир Кочан, а у вправі МП-6 – Олег Зуб і Роман Неводничий.
Поліні Конарєвій не було рівних у стрільбі з пневматичного пістолета (374 очки у кваліфікації, 194,4 – у фіналі), а у стрільбі із спортивного пістолета на 25м (МП-5) вона посіла ІІ місце, а також виборола дві золоті медалі у командних стрільбах.
Друге місце у вправі ПП-2 вслід за Конарєвою посіла одинадцятикласниця училища Світлана Соліна. Збірна Львівської обл. у складі учениць ЛУФК Соліної, Ксенії Юрченко та Лілії Нестеренко у командній стрільбі з пневматичного пістолета також «срібна». У вправі МП-5 у дівчат бронзова відзнака. У особистій першості Ксенія Юрченко шоста, Ліля Нестеренко – сьома.
У вправі МП-5 серед хлопців переміг Роман Неводничий, а у вправі МП-8 (швидкострільний пістолет) – учень 9 класу Юрій Колесник. У командній стрільбі у вправі МП-8 львів’яни також чемпіони. Разом з Колесником стріляли восьмикласник Руслан Плескун та дев’ятикласник Максим Дринов. Слід додати, що хлопці на 5-6 років молодші за своїх конкурентів. Друге місце посіли «досвідченіші» Роман Неводничий, Олег Зуб та Дмитро Удод, які представляли збірну Львівщини-ІІ. У особистій першості услід за Колесником розмістився Роман Неводничий.
У вправі МП-5 львівська збірна у складі Неводничого, Колесника та Зуба – срібний призер.
Гвинтівочники ЛУФК успішними були у командних стрільбах. Андрій Кузів, Тарас Андрушко та Олег Замико посіли ІІ місце у стрільбі з «пневматики» (ГП-6). Слідом за ними розмістилась збірна Львівщини-ІІ у складі Марка Холода, Андрія Злонкевича та Степана Леуса.
У вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень) Кузів, Андрушко і Леус – срібні призери.
Дівчата у складі Анастасії Аржанової, Анни Хмельницької та Олександри Бойко набрали другу суму у вправі МГ-5 (три положення) та посіли ІІІ місце у МГ-9 (стрільба лежачи).
У особистих змаганнях слід відзначити 5і місця Андрія Злонкевича у ГП-6, Андрія Кузіва у МГ-6 та Анастасія Аржанової у МП-5.
Отож, на загал стрільці ЛУФК на молодіжному чемпіонаті вибороли 10 золотих, 27 срібних та 9 бронзових медалей.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби