Кульова стрільба : Перед вильотом у Нанкін Коростильов і Конарєва перемогли у Львові

У м.Львові на стрільбищі СКА впродовж 4-9 серпня 2014р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед молоді – спортсменів віком до 20 років.
Добру спортивну форму перед вильотом у Нанкін на ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри продемонстрували учні Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото) та Поліна Конарєва. Коростильов переміг у олімпійській вправі ПП-3 – стрільба з пневматичного пістолета, показавши результати міжнародного класу: 583 очки у кваліфікації та 202,2 у фіналі. Також йому не було рівних і у стрільбі з довільного пістолета на 50м (МП-6). Окрім того, Павло у цих вправах привів до срібних медалей і збірну команду Львівщини у командній стрільбі. У вправі ПП-3 Павлу асистували вихованці училища Дмитро Попов та Володимир Кочан, а у вправі МП-6 – Олег Зуб і Роман Неводничий.
Поліні Конарєвій не було рівних у стрільбі з пневматичного пістолета (374 очки у кваліфікації, 194,4 – у фіналі), а у стрільбі із спортивного пістолета на 25м (МП-5) вона посіла ІІ місце, а також виборола дві золоті медалі у командних стрільбах.
Друге місце у вправі ПП-2 вслід за Конарєвою посіла одинадцятикласниця училища Світлана Соліна. Збірна Львівської обл. у складі учениць ЛУФК Соліної, Ксенії Юрченко та Лілії Нестеренко у командній стрільбі з пневматичного пістолета також «срібна». У вправі МП-5 у дівчат бронзова відзнака. У особистій першості Ксенія Юрченко шоста, Ліля Нестеренко – сьома.
У вправі МП-5 серед хлопців переміг Роман Неводничий, а у вправі МП-8 (швидкострільний пістолет) – учень 9 класу Юрій Колесник. У командній стрільбі у вправі МП-8 львів’яни також чемпіони. Разом з Колесником стріляли восьмикласник Руслан Плескун та дев’ятикласник Максим Дринов. Слід додати, що хлопці на 5-6 років молодші за своїх конкурентів. Друге місце посіли «досвідченіші» Роман Неводничий, Олег Зуб та Дмитро Удод, які представляли збірну Львівщини-ІІ. У особистій першості услід за Колесником розмістився Роман Неводничий.
У вправі МП-5 львівська збірна у складі Неводничого, Колесника та Зуба – срібний призер.
Гвинтівочники ЛУФК успішними були у командних стрільбах. Андрій Кузів, Тарас Андрушко та Олег Замико посіли ІІ місце у стрільбі з «пневматики» (ГП-6). Слідом за ними розмістилась збірна Львівщини-ІІ у складі Марка Холода, Андрія Злонкевича та Степана Леуса.
У вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень) Кузів, Андрушко і Леус – срібні призери.
Дівчата у складі Анастасії Аржанової, Анни Хмельницької та Олександри Бойко набрали другу суму у вправі МГ-5 (три положення) та посіли ІІІ місце у МГ-9 (стрільба лежачи).
У особистих змаганнях слід відзначити 5і місця Андрія Злонкевича у ГП-6, Андрія Кузіва у МГ-6 та Анастасія Аржанової у МП-5.
Отож, на загал стрільці ЛУФК на молодіжному чемпіонаті вибороли 10 золотих, 27 срібних та 9 бронзових медалей.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби