47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Олександр Камінський: «Наші результати дозволяють потрапити до фіналу»


     Продовжуємо вас знайомити ближче зі спортсменами, які на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх у китайському Нанкіні захищатимуть кольори синьо-жовтого прапора.
До вашої уваги представники кульової стрільби – учні Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва і Павло Коростильов, виступатимуть у змаганнях з пневматичного пістолету (10м) та Вікторія Сухорукова – пневматична гвинтівка (10м).
Всі стрілки розпочинають свої змагання з кваліфікаційного відбору, після чого вісімка найкращих – проходить до фіналу. І тут все розпочинається з чистого листка, адже очки набрані у кваліфікації обнуляються. Переможцем стає той, хто набере найбільшу суму балів. Стрілковий комплекс обладнаний електронною мішенню та принтерною стрічкою, що забезпечує об’єктивність.
«Наші результати дозволяють потрапити до фіналу, але все буде залежати як спортсмени психологічно встоять. Стрільба – це як гра на скрипці, тонка психологія, потрібно ні про що не думати, абстрагуватись. Моя задача як тренера, зробити все, щоб їм ніщо не заважало», - зазначив старший тренер збірної команди України Олександр Камінський.
На запитання чи давав призер Олімпійських ігор з кульової стрільби Юрій Сухоруков поради своїй дочці Вікторії, вона відповіла: «Так, але більше готував морально».
Тож починаємо з 17 серпня вболівати за наших стрілків та всіх юних олімпійців України.
За матеріалами www.noc-ukr.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби