47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У Гранаду за ліцензіями


Не встигли вщухнути перипетії боротьби і радощі від перемог на ІІ юнацьких Олімпійських іграх у Китаї, як найсильніші стрільці планети збираються у Гранаді (Іспанія), де з 6 до 20 вересня 2014р. пройде світовий чемпіонат з кульової стрільби.
У складі національної збірної України у Гранаду відправилось 39 спортсменів. Серед них семеро вихованців Львівського училища фізичної культури, в тому числі і недавні учасники Нанкінської олімпіади, учні 11 класу Павло Коростильов і Поліна Конарєва. Компанію їм складе і студент І курсу училища Ігор Кізима (на фото), який напередодні на молодіжному чемпіонаті України у стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки показав результат 394 очки, що перевищує абсолютний рекорд світу.
Окрім названих спортсменів у складі української делегації і випускники училища Роман Бондарук (1992 р.в.), його дочка Анастасія Бондарук (2010 р.в.), Іван Бідняк (2003 р.в.) та Олег Царьков (2008 р.в.)
     Особливістю світових чемпіонатів зі стрільби є те, що проводяться вони один раз на чотири роки і на них, поруч з традиційними нагородами і титулами, розігруються перші ліцензії на Олімпійські ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро. Для цього спортсменам слід увійти у фінальну вісімку у олімпійських видах змагань.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби