47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Конарєва у Гранаді замкнула фінальну вісімку


12 вересня 2014р. у Гранаді (Іспанія), де проходить чемпіонат світу з кульової стрільби, нагороди розіграли жінки у стрільбі з пневматичного пістолета.
Чемпіонкою світу стала кореянка Ціхе Чжун, яка у фінальній дуелі виявилася сильнішою за нашу Олену Костевич 197,4:196,7. Бронзова нагорода у спортсменки з китайського Тайпею Чя Джін Ву.
Учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва (на фото), яка разом з Ву і Костевич зайшла у фінал з третім результатом – 384 очки, замкнула фінальну вісімку. Для юної спортсменки це безсумнівний успіх.
Інша вихованка училища Анастасія Бондарук (вип. 2010р.) виступила нижче своїх можливостей і показала 93-ій результат.
У командній першості українки сьомі. Перемогу здобули сербки, другий – Китай, на третьому місці – угорська збірна.
Слід додати, що перші шість спортсменок вибороли ліцензії для участі у ХХХІ Олімпійських іграх.
Отож, Олена Костевич стала першою українською спортсменкою, яка може цілеспрямовано готуватись до Ріо-2016.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби