47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Серед європейських олімпійських надій учні ЛУФК не загубилися


      У м.Нітрі (Словаччина) 15-16 листопада 2014р. пройшли традиційні, вже двадцяті, міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї, участь у яких у складі збірної команди України взяла група учнів і студентів Львівського училища фізичної культури.
У перший день молоді стрільці з 8 європейських країн (Болгарії, Італії, Росії, Сербії, Словаччини, Чехії, Угорщини і України) змагалися за призи Міського голови Нітри. Змагання проходили у трьох вікових категоріях: юніори (вік до 20р.), кадети (до 18р.) та юнаки (до 16р.).
Серед наймолодших переможцем змагань став учень 10 класу училища Андрій Злонкевич (на фото). Андрій з результатом 406,9 очка переміг у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Однокласник Андрія Олег Замико показав четвертий результат – 397,5 очка. У командній першості хлопці також найкращі – вони майже на 18 очків випередили господарів.
У стрільбі з пістолета ІІ місце посіла ще одна десятикласниця Альона Шевченко. Перемогла українка Олена Якушева, якій Альона поступилась лише одним пунктом. У команді у дівчат «золото».
Серед юнаків Руслан Плескун (8кл.) настріляв шосту суму – 362 очки.
У категорії кадеток срібною призеркою турніру у стрільбі з пістолета стала учениця 11 класу Світлана Соліна. У Лілії Нестеренко (І курс) десятий результат. У команді дівчата набрали третю суму – попереду росіянки та угорки.
У стрільбі з пістолета серед юніорів студент ІІ курсу Олег Зуб на 5 місці. У командній першості збірна України, за яку виступав Олег, друга.
Серед гвинтівочників Андрій Кузів (11кл.) посів 11 місце у особистій першості та 5-е у командній стрільбі.
Другого дня змагань на кону у спортсменів стояли призи Президента Словацької стрілецької спілки. Причому юніори і кадети об’єдналися у одну групу, а юнаки стріляли без поділу на стать.
Найкращий результат серед старших показав Олег Зуб, який замкнув фінальну вісімку у стрільбі з пістолета. Андрій Кузів показав одинадцятий результат у стрільбі з гвинтівки.
     Серед молодших Альона Шевченко серед пістолетників третя, Руслан Плескун – шостий. Серед гвинтівочників Олег Замико на 6 місці, Андрій Злонкевич – сьомий.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби