Кульова стрільба : Коростильов і Царьков здобули трофеї Белграда

У Сербській столиці 12-14 грудня 2014р. відбулася традиційна «39а міжнародна першість Белграда» зі стрільби з пневматичної зброї, яка зібрала 276 учасників з 15 країн.
У перший день змагань стрільці виборювали «Трофей Белграда». У стрільбі з пістолета перемогу здобув учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото посередині). У фінальній дуелі Павло не дав жодних шансів місцевому снайперу, досвідченому Дімітріє Гргічу 202,3:198,8. У фінальну вісімку кваліфікувалось ще двоє українців: Денис Кушніров посів 4 місце, а Віктор Банкін – сьоме.
В змаганнях жінок перемогла сербка Зорана Аруновіч, яка у фіналі перестріляла українку Оксану Камінську 203,3:200,1. Вихованка ЛУФК Юлія Коростильова (вип. 2004р.) посіла 19 місце, а учениця 11 класу Поліна Конарєва – двадцять друге.
У стрільбі з гвинтівки Трофей Белграда дістався ще одному вихованцю училища Олегу Царькову (вип. 2008р.). У фіналі Олег переміг місцевого стрільця Міленка Себіча 206,3:205,2. Олександр Галкін (вип. 2009р.) показав 11 результат, а учень 11 класу Андрій Кузів – п’ятдесятий.
Другого дня учасники змагались за «Гран Прі». На цей раз господарі зуміли взяти реванш у наших хлопців. В стрільбі з пістолета переміг Гргіч. Павло Коростильов на ІІІ місці. У кваліфікації Павло настріляв 587 очків, що лише 1 пунктом поступається юніорському світовому рекорду росіянина Леоніда Єкімова.
У гвинтівочників переміг Мілутін Стефановіч. У Олега Царькова другий результат. Олександр Галкін на 12 місці, Андрій Кузів – тридцять шостий.
Покращили свої результати дівчата-пістолетниці. Поліна Конарєва на цей раз увійшла у фінал з другою сумою – 385 очків, у Юлії Коростильової четвертий результат – 384 пункти. У фіналі українки конкуренцію суперницям не склали: Конарєва сьома, Коростильова – восьма.
А на завершення Павлу Коростильову був вручений Кубок Секретаріату молоді та спорту міської управи сербської столиці як найкращому стрільцю «Міжнародної першості Белграда». До речі, цей приз дістається Павлу вдруге поспіль.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби