47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Коростильову вручили новий пістолет


Львівське училище фізичної культури підвело підсумки 2014 року. 29 грудня тут відбулося заключне засідання методобєднання тренерів з окремих видів спорту. Заступник директора Мар’яна Дмитрів, яка повернулася з Києва зі звіту у Мінмолодьспорті, доповіла про основні результати року. Зокрема, учні та студенти училища впродовж року вибороли 672 призових місця на чемпіонатах і Кубках України, в тому числі 213 перших. На Європейських та світових першостях здобуто 44 медалі. Найкраще в училищі спрацювали відділення кульової стрільби, боротьби жіночої, велоспорту та веслування.
Найуспішнішим спортсменом училища став учень 11 класу Павло Коростильов. Впродовж року Павло ставав дворазовим чемпіоном світу серед елітних стрільців, виборов бронзову медаль на Кубку світу, став переможцем ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор у китайському Нанкіні, двічі покращував світові юніорські рекорди.
     Під час засідання директор училища Степан Родак привітав Павла з успіхами і вручив йому новий пістолет марки Steyr. Усі присутні побажали Павлу успішних пострілів і олімпійської ліцензії у наступному році.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби