48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Поліна Конарєва – бронзова призерка чемпіонату Європи


        Збірна команда України дівчат-юніорок посіла ІІІ місце у стрільбі з пневматичного пістолета на чемпіонаті Європи зі стрільби, який у ці дні проходить у Нідерландах.
Честь збірної захищали чернігівчанка Вікторія Савоста, Олена Якушева з Херсона та учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва (на фото).
У особистій першості українки виступили менш вдало і до фіналу не кваліфікувались. Поліна Конарєва показала 13ий результат (373 очки), Олена Якушева на 16 місці (372), Вікторія Савоста – двадцять четверта (368).
У стрільбі з пневматичної гвинтівки українські юніори дев’яті. У складі збірної виступав одинадцятикласник училища Андрій Кузів. У особистій першості Андрій на 45 місці.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України