48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Бондарук пристрілювався у Вроцлаві


        У м.Вроцлаві (Польща) 19-22 березня 2015р. відбулися ІІІ міжнародні змагання «Гран Прі Юзефа Запендзького» з швидкісної стрільби з пістолета.
У першому старті переміг росіянин Алєксєй Клімов, який у фіналі настріляв 35 очків. Лідер національної збірної команди України у цьому виді стрілецької програми, вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Бондарук (вип. 1992р.) з 20 пунктами четвертий. Інші вихованці училища Володимир Пастернак (вип. 2008р.) та Іван Бідняк (вип. 2003р.) посіли 16 і 17 місця відповідно. У командному заліку українці також четверті.
Другий старт приніс перемогу французу Жану Кіквампуа. Українці до фіналу не кваліфікувались: Бондарук – дев’ятий, Пастернак – десятий, Бідняк – тридцять перший. У командній першості збірна України на 5 місці.
Для Романа Бондарука (на фото) змагання у Вроцлаві були останньою пристрілкою перед серією етапів Кубка світу, яка 8 квітня стартує у корейському Чангвонзі.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України