47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Коростильов і Пастернак – мультипереможці стрілецької національної першості


       У Львові на стрільбищі СКА 11-16 травня 2015р. відбувся літній чемпіонат України з кульової стрільби.
У стрільбі з пістолета 5 золотих медалей стрілецької національної першості виборов учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).
Павло переміг у стрільбі із стандартного пістолета на 25 м (вправа МП-10) особисто і в команді, у стрільбі з довільного пістолета на 50 м (МП-6) особисто та у швидкісній стрільбі (МП-8) і стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м (ПП-3) у команді. У стрільбі з револьвера (РП-5) у Павла «бронза».
4 найвищі нагороди чемпіонату в активі ще одного вихованця училища Володимира Пастернака (вип. 2008р.). Володимир впевнено переміг у швидкісній стрільбі з пістолета у особистій першості та разом з Коростильовим і олімпійським чемпіоном Олександром Петрівим тричі піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у вправах МП-8, МП-10 та ПП-3.
У вправі МП-6 срібним призером став Владислав Данілов (вип. 2011р.), який після закінчення училища повернувся у рідне місто і сьогодні представляє Рівне. Фінальну дуель Владислав програв Коростильову 185,8 на 188,5.
Серед жінок у стрільбі з пневматичного пістолета срібну медаль завоювала Ольга Болонна (вип. 2000р.), бронзову - Поліна Конарєва (11 кл.), а перемогла Оксана Камінська з Рівного.
У стрільбі із спортивного пістолета на 25 м (МП-5) Ольга Болонна п’ята, Ксенія Юрченко (ІІІ курс) шоста, Альона Шевченко (10 кл.) восьма, а Поліна Конарєва – десята. ІІ місце у командній першості у цьому виді стрільби посіла збірна команда Львівщини у складі Болонни, Анастасії Бондарук (вип. 2010р.) та Христини Бурак (вип. 2013р.).
Серед гвинтівочниць триразовою медалісткою стала Юлія Чулик (вип. 1995р.). Юлія відзначилась у складі збірної Львівської області у вправах МГ-5, МГ-9, де стала чемпіонкою, та у вправі ГП-4, де посіла ІІ місце.
У стрільбі з довільної гвинтівки з 3-х положень (МГ-6) бронзовими призерами у командній першості стали учень 11 класу Андрій Кузів та випускник 2009р. Олександр Галкін. Окрім того, у Галкіна «бронза» у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби