48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Коростильов і Пастернак – мультипереможці стрілецької національної першості


       У Львові на стрільбищі СКА 11-16 травня 2015р. відбувся літній чемпіонат України з кульової стрільби.
У стрільбі з пістолета 5 золотих медалей стрілецької національної першості виборов учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).
Павло переміг у стрільбі із стандартного пістолета на 25 м (вправа МП-10) особисто і в команді, у стрільбі з довільного пістолета на 50 м (МП-6) особисто та у швидкісній стрільбі (МП-8) і стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м (ПП-3) у команді. У стрільбі з револьвера (РП-5) у Павла «бронза».
4 найвищі нагороди чемпіонату в активі ще одного вихованця училища Володимира Пастернака (вип. 2008р.). Володимир впевнено переміг у швидкісній стрільбі з пістолета у особистій першості та разом з Коростильовим і олімпійським чемпіоном Олександром Петрівим тричі піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у вправах МП-8, МП-10 та ПП-3.
У вправі МП-6 срібним призером став Владислав Данілов (вип. 2011р.), який після закінчення училища повернувся у рідне місто і сьогодні представляє Рівне. Фінальну дуель Владислав програв Коростильову 185,8 на 188,5.
Серед жінок у стрільбі з пневматичного пістолета срібну медаль завоювала Ольга Болонна (вип. 2000р.), бронзову - Поліна Конарєва (11 кл.), а перемогла Оксана Камінська з Рівного.
У стрільбі із спортивного пістолета на 25 м (МП-5) Ольга Болонна п’ята, Ксенія Юрченко (ІІІ курс) шоста, Альона Шевченко (10 кл.) восьма, а Поліна Конарєва – десята. ІІ місце у командній першості у цьому виді стрільби посіла збірна команда Львівщини у складі Болонни, Анастасії Бондарук (вип. 2010р.) та Христини Бурак (вип. 2013р.).
Серед гвинтівочниць триразовою медалісткою стала Юлія Чулик (вип. 1995р.). Юлія відзначилась у складі збірної Львівської області у вправах МГ-5, МГ-9, де стала чемпіонкою, та у вправі ГП-4, де посіла ІІ місце.
У стрільбі з довільної гвинтівки з 3-х положень (МГ-6) бронзовими призерами у командній першості стали учень 11 класу Андрій Кузів та випускник 2009р. Олександр Галкін. Окрім того, у Галкіна «бронза» у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені