47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Дві ліцензії українських стрільців на етапі Кубка світу у Мюнхені


           У м.Мюнхені (Німеччина) 1 червня 2015р. фінішував ІІІ етап Кубка світу з кульової стрільби.
У останній день змагань провідні стрільці світу, а їх у Мюнхені зібралось понад 900 з 87 країн світу, розіграли нагороди і олімпійські ліцензії у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50м (чоловіки) та пневматичного пістолета на 10м (жінки).
Серед чоловіків переміг господар турніру Андре Лінк. Донечанин Юрій Сухоруков у кваліфікації показав сімнадцятий результат (1172оч.), а вихованець Львівського училища фізичної культури Олександр Галкін (вип. 2009р.) – тридцять третій (1168оч.).
З-поміж жінок переможницею етапу стала болгарка Антоанета Бонева. У чернігівчанки Олени Костевич п’ята підсумкова позиція. Юлія Коростильова (вип. ЛУФК 2004р.) настріляла 374 очки, що дало їй 65 місце. У стрільбі із спортивного пістолета на 25м Юля посіла 54 місце.
Брат Юлі, одинадцятикласник училища Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета «настріляв» 63 місце (571оч.), а з довільного пістолета на 50м – 65е (539 пунктів).
Отож, якісним підсумком участі українців у ІІІ етапі світового Кубка є ІІІ місце та Олімпійська ліцензія вихованця училища Олега Царькова (на фото) у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м. Окрім Олега ліцензію у стрільбі з гвинтівки з трьох положень здобула також Наталія Кальниш з Дніпропетровська.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби