Кульова стрільба : Дві ліцензії українських стрільців на етапі Кубка світу у Мюнхені

У м.Мюнхені (Німеччина) 1 червня 2015р. фінішував ІІІ етап Кубка світу з кульової стрільби.
У останній день змагань провідні стрільці світу, а їх у Мюнхені зібралось понад 900 з 87 країн світу, розіграли нагороди і олімпійські ліцензії у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50м (чоловіки) та пневматичного пістолета на 10м (жінки).
Серед чоловіків переміг господар турніру Андре Лінк. Донечанин Юрій Сухоруков у кваліфікації показав сімнадцятий результат (1172оч.), а вихованець Львівського училища фізичної культури Олександр Галкін (вип. 2009р.) – тридцять третій (1168оч.).
З-поміж жінок переможницею етапу стала болгарка Антоанета Бонева. У чернігівчанки Олени Костевич п’ята підсумкова позиція. Юлія Коростильова (вип. ЛУФК 2004р.) настріляла 374 очки, що дало їй 65 місце. У стрільбі із спортивного пістолета на 25м Юля посіла 54 місце.
Брат Юлі, одинадцятикласник училища Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета «настріляв» 63 місце (571оч.), а з довільного пістолета на 50м – 65е (539 пунктів).
Отож, якісним підсумком участі українців у ІІІ етапі світового Кубка є ІІІ місце та Олімпійська ліцензія вихованця училища Олега Царькова (на фото) у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м. Окрім Олега ліцензію у стрільбі з гвинтівки з трьох положень здобула також Наталія Кальниш з Дніпропетровська.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України