Кульова стрільба : На молодіжному чемпіонаті з кульової стрільби Коростильов переміг з національним рекордом

Понад 250 стрільців з малокаліберної та пневматичної зброї з усіх регіонів України зібралися у Львові 3-8 липня 2015р., щоб на стрільбищі СКА розіграти звання чемпіонів серед молоді віком до 20 років.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) чемпіоном України з новим юніорським національним рекордом 577 очків став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).
Ще одну перемогу Павло здобув у стрільбі із спортивного пістолета на 25м (МП-5), причому срібного призера Андрія Немеровського з Одеси він обійшов відразу на 12 пунктів.
Вдала особиста стрільба Коростильова сприяла і командному успіху львів’ян у цих вправах: тріо збірної області у складі Коростильова, учня 10 класу Юрія Колесника та дев’ятикласника Руслана Плескуна посіло І місце у МП-8 та ІІ – у МП-5. Ще одну срібну нагороду збірна Львівщини у складі Колесника, Плескуна та студента ІІ курсу Олега Зуба виборола у стрільбі з пневматичного пістолета. Павло Коростильов участі у цьому виді змагань не брав.
В змаганнях дівчат учениця 11 класу Альона Шевченко посіла ІІІ місце у вправі МП-5, а цьогорічна випускниця Поліна Конарєва – у ПП-2 (пневматичний пістолет). У командній стрільбі дівчата – чемпіонки! У МП-5 Шевченко асистували Конарєва та студентка ІІ курсу Ліля Нестеренко, а до успіху Конарєвої у ПП-2 долучилася Світлана Соліна (вип. 2015р.).
Досягнення гвинтівочників училища були менш успішними. У стрільбі з трьох положень на 50м Андрій Кузів (вип. 2015р.) посів 5 місце. Командою збірна Львівщини у складі Кузіва, Степана Леуса (ІІ курс) та Олега Замико (11кл.) друга. У стрільбі лежачи Замико показав п’ятий результат, а у команді разом із своїм однокласником Владиславом Мочарським і Святославом Гудзиєм (10кл.) посів ІІІ місце.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки Андрій Злонкевич (11кл.) на 4 місце, а на п’єдестал пошани у командній стрільбі піднялися відразу дві львівські команди: трійка у складі Злонкевича, Замико і Кузіва на другу сходинку, Мочарський, Гудзий і Леус – на третю.
Серед дівчат-гвинтівочників кращою серед львів’янок була студентка ІІ курсу училища Анастасія Аржанова, яка посіла 4 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-11а і ГП-12) рівних не було студенту ІІ курсу ЛУФК Ігору Кізимі. Причому свого найближчого опонента Максима Бабушка з Вінниці він обстріляв відразу на 9 і 13 пунктів. Не мала собі рівних у цих видах змагань і збірна Львівщини у складі Кізими та братів Юрія і Тараса Мнечників.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби