Кульова стрільба : Стрілки ЛУФК в Україні перші

У м.Львові в період з 9 до 14 квітня 2010р. пройшов чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів училищ фізичної культури, СДЮШОР та ДЮСШ. Змагались спортсмени 1990р.н. і молодші. В категорії спеціалізованих шкіл команда Львівського училища фізичної культури впевнено посіла І загальнокомандне місце. На її рахунку 318 очок. На другому місці СДЮШОР м.Сімферополя – 222,5оч., третя – СДЮШОР №1 м.Дніпропетровська – 206оч.
В особистому заліку найбільшу кількість нагород завоював студент І курс ЛУФК Кирило Сойко. Кирило переміг у вправі МП-8 (561оч.), був другим у вправах МП-5 (577оч.) і ПП-3 (576оч.) і посів ІІІ місце у вправі МП-6 (535оч.). В стрільбі по „рухомій мішені” (вправи ГП-12, ГП-11а) весь п’єдестал пошани за спортсменами УФК. У вправі ГП-12 за явною перевагою переміг чинний чемпіон Європи, студент ІІІ курсу Ігор Мацкевич – 561оч., ІІ місце посів однокурсник Ігора Олег Саламаха – 549оч., третім став одинадцятикласник училища Владислав Онопко – 546оч. У вправі ГП-11а хлопці помінялись місцями. Чемпіоном став наймолодший Владислав Онопко – 376оч., другий Олег Саламаха – 375оч., третій – Ігор Мацкевич (373оч.). Серед дівчат у цій вправі ІІІ місце виборола ще зовсім юна, учениця 8 класу Марія Крамар. Її результат – 361оч. перевищує рівень майстра спорту України.
В змаганнях гвинтівочників (вправа МГ-9) ІІІ місце посіла учениця 11 класу Марія Холод. А серед пістолетниць відзначилися Бурак Христина, яка посіла ІІ місце у вправі ПП-2 (372оч.), та Настя Бондарук, яка з результатом 562оч. виборола ІІ місце у вправі МП-5.
3д визуализация дома - и визуализация проектов участков и домов studiodolgaleva.ru.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України