Кульова стрільба : Стрілки ЛУФК в Україні перші

У м.Львові в період з 9 до 14 квітня 2010р. пройшов чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів училищ фізичної культури, СДЮШОР та ДЮСШ. Змагались спортсмени 1990р.н. і молодші. В категорії спеціалізованих шкіл команда Львівського училища фізичної культури впевнено посіла І загальнокомандне місце. На її рахунку 318 очок. На другому місці СДЮШОР м.Сімферополя – 222,5оч., третя – СДЮШОР №1 м.Дніпропетровська – 206оч.
В особистому заліку найбільшу кількість нагород завоював студент І курс ЛУФК Кирило Сойко. Кирило переміг у вправі МП-8 (561оч.), був другим у вправах МП-5 (577оч.) і ПП-3 (576оч.) і посів ІІІ місце у вправі МП-6 (535оч.). В стрільбі по „рухомій мішені” (вправи ГП-12, ГП-11а) весь п’єдестал пошани за спортсменами УФК. У вправі ГП-12 за явною перевагою переміг чинний чемпіон Європи, студент ІІІ курсу Ігор Мацкевич – 561оч., ІІ місце посів однокурсник Ігора Олег Саламаха – 549оч., третім став одинадцятикласник училища Владислав Онопко – 546оч. У вправі ГП-11а хлопці помінялись місцями. Чемпіоном став наймолодший Владислав Онопко – 376оч., другий Олег Саламаха – 375оч., третій – Ігор Мацкевич (373оч.). Серед дівчат у цій вправі ІІІ місце виборола ще зовсім юна, учениця 8 класу Марія Крамар. Її результат – 361оч. перевищує рівень майстра спорту України.
В змаганнях гвинтівочників (вправа МГ-9) ІІІ місце посіла учениця 11 класу Марія Холод. А серед пістолетниць відзначилися Бурак Христина, яка посіла ІІ місце у вправі ПП-2 (372оч.), та Настя Бондарук, яка з результатом 562оч. виборола ІІ місце у вправі МП-5.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби