47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : З пістолета в Україні найкраще стріляють Колесник і Шевченко


         У Львові на стрільбищі СКА впродовж 1-5 жовтня 2015р. проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м подвійну перемогу святкував учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник. Юрій переміг як в особистій першості, так і вивів на найвищу сходинку п’єдесталу пошани збірну команду Львівської обл. у командній стрільбі. Разом з Колесником чемпіонами України у команді стали його однокласник Максим Дринов та учень 9 класу Руслан Плескун.
Свій успіх хлопці повторили у швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8), де також показали найкращий командний результат. В особистій першості Колесник у цій вправі третій, Плескун четвертий, Дринов дев’ятий.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м у хлопців ІІ місце і срібні медалі.
Хлопців-пістолетників підтримали і дівчата. У вправі МП-5 чемпіонкою України стала учениця 11 класу Альона Шевченко (на фото). У стрільбі з пневматичного пістолета у Альони ІІ місце.
У командній першості збірна команда Львівської області у складі учениць ЛУФК Світлани Соліної (І курс), Анастасії Колодяжної (9клас) та Альони Шевченко посіла І місце на пневматиці та друге у МП-5.
І серед гвинтівочників учні училища не пасли задніх. У стрільбі з довільної гвинтівки з трьох положень (МГ-5) одинадцятикласник Андрій Злонкевич став бронзовим призером, а збірна команда області у складі Злонкевича, Олега Замико (11кл.) та Степана Леуса (ІІ курс) – срібним лауреатом. У стрільбі з пневматичної гвинтівки у Злонкевича «срібло», а команда хлопців на І місці.
У стрільбі з положення лежачи четвертий результат показав Владислав Мочарський (11кл.). У командній першості львівське тріо у складі Мочарського, Андрія Кузіва (і курс) та Святослава Гудзого (10кл.) на третьому місці.
У стрільбі по рухомій мішені вже звично рівних не було студенту ІІ курсу Ігору Кізимі. Ігор з великим відривом переміг як у вправі ГП-12 (повільний + швидкий рух мішені) та ГП-11а (змінна швидкість). У командній першості збірна ЛУФК у складі Кізими, Тараса Мнечника (11 клас) та юного Дениса Баблюка (9кл.) перша у ГП-11а та друга у ГП-12.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу