Кульова стрільба : З пістолета в Україні найкраще стріляють Колесник і Шевченко

У Львові на стрільбищі СКА впродовж 1-5 жовтня 2015р. проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м подвійну перемогу святкував учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник. Юрій переміг як в особистій першості, так і вивів на найвищу сходинку п’єдесталу пошани збірну команду Львівської обл. у командній стрільбі. Разом з Колесником чемпіонами України у команді стали його однокласник Максим Дринов та учень 9 класу Руслан Плескун.
Свій успіх хлопці повторили у швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8), де також показали найкращий командний результат. В особистій першості Колесник у цій вправі третій, Плескун четвертий, Дринов дев’ятий.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м у хлопців ІІ місце і срібні медалі.
Хлопців-пістолетників підтримали і дівчата. У вправі МП-5 чемпіонкою України стала учениця 11 класу Альона Шевченко (на фото). У стрільбі з пневматичного пістолета у Альони ІІ місце.
У командній першості збірна команда Львівської області у складі учениць ЛУФК Світлани Соліної (І курс), Анастасії Колодяжної (9клас) та Альони Шевченко посіла І місце на пневматиці та друге у МП-5.
І серед гвинтівочників учні училища не пасли задніх. У стрільбі з довільної гвинтівки з трьох положень (МГ-5) одинадцятикласник Андрій Злонкевич став бронзовим призером, а збірна команда області у складі Злонкевича, Олега Замико (11кл.) та Степана Леуса (ІІ курс) – срібним лауреатом. У стрільбі з пневматичної гвинтівки у Злонкевича «срібло», а команда хлопців на І місці.
У стрільбі з положення лежачи четвертий результат показав Владислав Мочарський (11кл.). У командній першості львівське тріо у складі Мочарського, Андрія Кузіва (і курс) та Святослава Гудзого (10кл.) на третьому місці.
У стрільбі по рухомій мішені вже звично рівних не було студенту ІІ курсу Ігору Кізимі. Ігор з великим відривом переміг як у вправі ГП-12 (повільний + швидкий рух мішені) та ГП-11а (змінна швидкість). У командній першості збірна ЛУФК у складі Кізими, Тараса Мнечника (11 клас) та юного Дениса Баблюка (9кл.) перша у ГП-11а та друга у ГП-12.

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України