47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кубок України з олімпійських вправ вибороли Пастернак і Царьков


    У Львові на закритому стрільбищі СКА 3-7 листопада 2015р. відбулися національні змагання за Кубок України з олімпійських вправ у стрільбі кульовій.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м за відсутності лідера у цій вправі вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Бондаркука (вип. 1992р.) вперта боротьба розгорнулася між іншими вихованцями ЛУФК Володимиром Пастернаком (вип. 2008р.) та Павлом Коростильовим (І курс). З перевагою в один влучний постріл (27:26) переміг Володимир Пастернак (на фото). Слід відзначити і зовсім юного Руслана Плескуна (9кл.), який у компанії дорослих показав восьмий результат.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) рівних не було Олегу Царькову (вип. 2008р.). Олег показав результат міжнародного класу – 629,4 очка у кваліфікації, а потім впевнено переміг і у фіналі.
Дві срібні нагороди національного Кубка в активі Марти Бойчук (вип. 2006р.). Марта посіла ІІ місце у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) та у стрільбі з пневматичного на 10м (ПП-2). У вправі МП-5 бронзову медаль виборола Ольга Болонна (вип. 2000р.), а у ПП-2 – Поліна Конарєва (І курс). Студентка ІІ курсу Ліля Нестеренко у стрільбі зі спортивного пістолета на 6 місці.
Ще одна «бронза» дісталася вихованцю ЛУФК Олександру Галкіну (вип. 2009р.) у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (МГ-6). Студент ІІ курсу Ігор Кізима посів 4 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Стрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоНа чемпіонаті Європи Соломія Возняк посіла 4 місце у командній стрільбіПавло Коростильов – чемпіон Європи зі стрільби з пневматичного пістолетаБаблюк і Гілевич на чемпіонаті Європи виступили блискучеПавло Коростильов виборов дві срібні медалі у Мюнхені