47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Кубок України з олімпійських вправ вибороли Пастернак і Царьков


    У Львові на закритому стрільбищі СКА 3-7 листопада 2015р. відбулися національні змагання за Кубок України з олімпійських вправ у стрільбі кульовій.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м за відсутності лідера у цій вправі вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Бондаркука (вип. 1992р.) вперта боротьба розгорнулася між іншими вихованцями ЛУФК Володимиром Пастернаком (вип. 2008р.) та Павлом Коростильовим (І курс). З перевагою в один влучний постріл (27:26) переміг Володимир Пастернак (на фото). Слід відзначити і зовсім юного Руслана Плескуна (9кл.), який у компанії дорослих показав восьмий результат.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) рівних не було Олегу Царькову (вип. 2008р.). Олег показав результат міжнародного класу – 629,4 очка у кваліфікації, а потім впевнено переміг і у фіналі.
Дві срібні нагороди національного Кубка в активі Марти Бойчук (вип. 2006р.). Марта посіла ІІ місце у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) та у стрільбі з пневматичного на 10м (ПП-2). У вправі МП-5 бронзову медаль виборола Ольга Болонна (вип. 2000р.), а у ПП-2 – Поліна Конарєва (І курс). Студентка ІІ курсу Ліля Нестеренко у стрільбі зі спортивного пістолета на 6 місці.
Ще одна «бронза» дісталася вихованцю ЛУФК Олександру Галкіну (вип. 2009р.) у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (МГ-6). Студент ІІ курсу Ігор Кізима посів 4 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу