48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Конарєва у Білостоку показала результат міжнародного класу


 У м.Білостоку (Польща) 27-29 листопада 2015р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Польський відкритий старт «Калібр-2015» зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичного пістолета серед жінок ІІІ місце у Білостоку посіла студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва (на фото). У кваліфікації Поліна настріляла 385 очків, що є результатом міжнародного класу.
Ольга Болонна (вип. 2000р.) закінчила змагання на 14 позиції. А перемогу здобула польська стрільчиха Клавдія Бресь.
У командній першості Конарєва, Болонна та херсонка Олена Якушева на ІІ місці. Попереду полячки на чолі з Бресь.
У стрільбах юніорок одинадцятикласниця Альона Шевченко набрала одинадцяту суму – 367 очків.
З-поміж чоловіків-гвинтівочників рівних не було Олегу Царькову (вип 2008р.). Олег показав найкращий результат у кваліфікації – 628,3 очка та без проблем у фінальній дуелі перестріляв білоруса Іллю Чаргейку 208,3 на 205,9. У командній стрільбі українці на чолі з Царьковим треті – білоруси взяли реванш.
Серед юніорів учень 11 класу Андрій Злонкевич зупинився за крок від фіналу і показав дев’ятий результат – 609,1 очка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України