47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Конарєва у Білостоку показала результат міжнародного класу


 У м.Білостоку (Польща) 27-29 листопада 2015р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Польський відкритий старт «Калібр-2015» зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичного пістолета серед жінок ІІІ місце у Білостоку посіла студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва (на фото). У кваліфікації Поліна настріляла 385 очків, що є результатом міжнародного класу.
Ольга Болонна (вип. 2000р.) закінчила змагання на 14 позиції. А перемогу здобула польська стрільчиха Клавдія Бресь.
У командній першості Конарєва, Болонна та херсонка Олена Якушева на ІІ місці. Попереду полячки на чолі з Бресь.
У стрільбах юніорок одинадцятикласниця Альона Шевченко набрала одинадцяту суму – 367 очків.
З-поміж чоловіків-гвинтівочників рівних не було Олегу Царькову (вип 2008р.). Олег показав найкращий результат у кваліфікації – 628,3 очка та без проблем у фінальній дуелі перестріляв білоруса Іллю Чаргейку 208,3 на 205,9. У командній стрільбі українці на чолі з Царьковим треті – білоруси взяли реванш.
Серед юніорів учень 11 класу Андрій Злонкевич зупинився за крок від фіналу і показав дев’ятий результат – 609,1 очка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Юрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоНа чемпіонаті Європи Соломія Возняк посіла 4 місце у командній стрільбіПавло Коростильов – чемпіон Європи зі стрільби з пневматичного пістолетаБаблюк і Гілевич на чемпіонаті Європи виступили блискуче