47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На старті олімпійського сезону Коростильов шостий у Мюнхені


        
       Міжнародними змаганнями зі стрільби з пневматичної зброї, які 28-30 січня 2016р. відбулися у м.Мюнхені (Німеччина) відкрили олімпійський змагальний сезон українські стрільці.
Особливістю мюнхенських стартів було те, що у кожному виді програми переможці визначалися двічі, юніори та юніорки змагались окремо.
У стрільбі з пневматичного пістолета у першій спробі студент І курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото) у кваліфікації настріляв 581 очко і посів 9 місце. До фіналу (8 кращих) Павло не кваліфікувався лише за додатковими показниками – таку ж суму набрали ще троє учасників. Переміг чех Їндріх Дубови.
У другому старті Коростильов «заходить» у фінал з третім результатом – 582 очки. Однак, невдалий початок дозволяє йому посісти лише 6 місце. Непогано, як для вісімнадцятирічного спортсмена та ще й на початку сезону. Нагадаємо, що саме у цьому виді змагань Павло виборов олімпійську ліцензію.
Серед жінок-пістолетниць рівних у обидвох змаганнях не було олімпійській чемпіонці з Чернігова Олені Костевич. Однокурсниця Коростильова Поліна Конарєва у кваліфікації показала 29ий та 39ий результати.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки Україну представляв ще один вихованець училища Олег Царьков. У першому старті Олег посів 21 місце (625,9 очка). У другій спробі Олег на 2,2 пункти покращує результат, однак для потрапляння у фінальну вісімку цього виявилося замало – у підсумку 10 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби