47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На старті олімпійського сезону Коростильов шостий у Мюнхені


        
       Міжнародними змаганнями зі стрільби з пневматичної зброї, які 28-30 січня 2016р. відбулися у м.Мюнхені (Німеччина) відкрили олімпійський змагальний сезон українські стрільці.
Особливістю мюнхенських стартів було те, що у кожному виді програми переможці визначалися двічі, юніори та юніорки змагались окремо.
У стрільбі з пневматичного пістолета у першій спробі студент І курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото) у кваліфікації настріляв 581 очко і посів 9 місце. До фіналу (8 кращих) Павло не кваліфікувався лише за додатковими показниками – таку ж суму набрали ще троє учасників. Переміг чех Їндріх Дубови.
У другому старті Коростильов «заходить» у фінал з третім результатом – 582 очки. Однак, невдалий початок дозволяє йому посісти лише 6 місце. Непогано, як для вісімнадцятирічного спортсмена та ще й на початку сезону. Нагадаємо, що саме у цьому виді змагань Павло виборов олімпійську ліцензію.
Серед жінок-пістолетниць рівних у обидвох змаганнях не було олімпійській чемпіонці з Чернігова Олені Костевич. Однокурсниця Коростильова Поліна Конарєва у кваліфікації показала 29ий та 39ий результати.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки Україну представляв ще один вихованець училища Олег Царьков. У першому старті Олег посів 21 місце (625,9 очка). У другій спробі Олег на 2,2 пункти покращує результат, однак для потрапляння у фінальну вісімку цього виявилося замало – у підсумку 10 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Кульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу