48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Колесник Юрій – майстер спорту України


      
       Вихованці Львівського училища фізичної культури завоювали 29 медалей відкритого чемпіонату України із кульової стрільби серед учнів ДЮСШ та СДЮШОР 1993р.н. та молодших, який проходив у Львові 15-20 квітня 2016р.
Абсолютним лідером у вправах ГП-12 та ГП-11а був студент ІІ курсу училища Кізима Ігор. Він переміг у вправі ГП-12 з результатом – 578оч. і у вправі ГП-11а з результатом – 383оч.
Кращою серед дівчат була учениця 11 класу Шевченко Альона, яка зайняла 2 місце у вправах ПП-2 (з результатом 173,7оч.) і у вправі МП-5 (568оч.).
Варто відзначити і успіхи молодого снайпера Колесника Юрія (на фото). У вправі ПП-50 Юрій посів 2 місце з результатом 464оч. і виконав норматив майстра спорту України!
Команда училища у складі студента ІІ курсу Леуса Степана, учня 11 кл. Замика Олега та учня 10 кл. Гудзого Святослава посіла 3 місце у вправі ГП-6. Хороший результат також показали студентки училища Аржанова Анастасія та Бойко Олександра, які вибороли 2 місце у командному заліку.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України