47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Колесник Юрій – майстер спорту України


      
       Вихованці Львівського училища фізичної культури завоювали 29 медалей відкритого чемпіонату України із кульової стрільби серед учнів ДЮСШ та СДЮШОР 1993р.н. та молодших, який проходив у Львові 15-20 квітня 2016р.
Абсолютним лідером у вправах ГП-12 та ГП-11а був студент ІІ курсу училища Кізима Ігор. Він переміг у вправі ГП-12 з результатом – 578оч. і у вправі ГП-11а з результатом – 383оч.
Кращою серед дівчат була учениця 11 класу Шевченко Альона, яка зайняла 2 місце у вправах ПП-2 (з результатом 173,7оч.) і у вправі МП-5 (568оч.).
Варто відзначити і успіхи молодого снайпера Колесника Юрія (на фото). У вправі ПП-50 Юрій посів 2 місце з результатом 464оч. і виконав норматив майстра спорту України!
Команда училища у складі студента ІІ курсу Леуса Степана, учня 11 кл. Замика Олега та учня 10 кл. Гудзого Святослава посіла 3 місце у вправі ГП-6. Хороший результат також показали студентки училища Аржанова Анастасія та Бойко Олександра, які вибороли 2 місце у командному заліку.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби