47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На тестових змаганнях у Ріо-де-Жанейро Коростильов встановив рекорд України


       
         Кращі стрільці планети на етапі Кубка світу у Ріо-де-Жанейро 13-25 квітня 2016р. не тільки виявляли найсильніших, а й тестували олімпійські об’єкти.
У тестуванні у складі національної збірної України взяли участь вихованці Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (І курс), Олег Царьков (вип. 2008р.) та Роман Бондарук (вип. 1992р.).
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м Павло Коростильов (на фото) у кваліфікації настріляв 575 очків і посів 28 місце. Саме у цьому виді змагань талановитий спортсмен буде змагатись і під час Олімпійських ігор.
У другому своєму виді – швидкісній стрільбі з пістолета на 25м Павло набрав чотирнадцяту суму і встановив новий рекорд України для юніорів – 579 очків. Роман Бондарук показав 33ій результат. У Романа вийшов збій зі зброєю і він не достріляв перший етап.
Олег Царьков у стрільбі з пневматичної гвинтівки показав 321,5 очків, що дало йому 42 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Стрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоНа чемпіонаті Європи Соломія Возняк посіла 4 місце у командній стрільбіПавло Коростильов – чемпіон Європи зі стрільби з пневматичного пістолетаБаблюк і Гілевич на чемпіонаті Європи виступили блискучеПавло Коростильов виборов дві срібні медалі у Мюнхені