48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На юніорському чемпіонаті зі стрільби рівних не було Поліні Конарєвій


        
      У м.Львові 27 травня – 1 червня 2016р. відбувся юніорський чемпіонат України з кульової стрільби. Змагалися спортсмени віком до 20 років.
У стрільбі з пістолета на стрільбищі СКА рівних не було студентці І курсу Львівського училища фізичної культури Поліні Конарєвій (на фото). Поліна перемогла як в стрільбі зі спортивного пістолета (вправа МП-5), так і з пневматичного на 10м (ПП-2). Поруч з Конарєвою місця на п’єдесталі пошани зайняли цьогорічна випускниця училища Альона Шевченко (друге в ПП-2 і третє на МП-5) та учениця 9 класу Анастасія Колодяжна (друге в МП-5).
Успішний виступ у особистих змаганнях сприяв тому, що і в командній першості стрільчихи ЛУФК задавали тон. Так, у обидвох вправах перемогу здобула збірна команда Львівської обл.-І, за яку виступали Конарєва і Шевченко. Друге місце у стрільбі з спортивного пістолета посіла збірна Львівщини-ІІ, у складі якої стріляли другокурсниця Ліля Нестеренко та Анастасія Колодяжна, а у вправі ПП-2 третє – збірна області з Колодяжною та Світланою Соліною (ІІ курс).
І серед хлопців-пістолетників перед вели вихованці училища. Збірна Львівщини, укомплектована учнями 10 класу Юрієм Колесником, Сергієм Клещенком та дев'ятикласником Русланом Плескуном, стала переможцем у вправах ПП-3 та МП-8 (швидкісна стрільба) та посіла ІІІ місце у МП-6. У особистій першості Юрій Колесник став срібним призером у МП-8 та двічі показав четвертий результат (МП-6, ПП-3).
В стрільбах гвинтівочників команда Львівської області у складі одинадцятикласників Олега Замика, Андрія Злонкевича та учня 10 класу Святослава Гудзого стала триразовим срібним лауреатом (стрільба лежачи, стрільба з трьох положень та стрільба з пневматичної гвинтівки). Також «срібло» у стрільбі з пневматичної гвинтівки в активі збірної, за яку виступали студентки ІІ курсу Анна Хмельницька, Олександра Бойко та учениця 11 класу Софія Пакліковська.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України