47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На юніорському чемпіонаті зі стрільби рівних не було Поліні Конарєвій


        
      У м.Львові 27 травня – 1 червня 2016р. відбувся юніорський чемпіонат України з кульової стрільби. Змагалися спортсмени віком до 20 років.
У стрільбі з пістолета на стрільбищі СКА рівних не було студентці І курсу Львівського училища фізичної культури Поліні Конарєвій (на фото). Поліна перемогла як в стрільбі зі спортивного пістолета (вправа МП-5), так і з пневматичного на 10м (ПП-2). Поруч з Конарєвою місця на п’єдесталі пошани зайняли цьогорічна випускниця училища Альона Шевченко (друге в ПП-2 і третє на МП-5) та учениця 9 класу Анастасія Колодяжна (друге в МП-5).
Успішний виступ у особистих змаганнях сприяв тому, що і в командній першості стрільчихи ЛУФК задавали тон. Так, у обидвох вправах перемогу здобула збірна команда Львівської обл.-І, за яку виступали Конарєва і Шевченко. Друге місце у стрільбі з спортивного пістолета посіла збірна Львівщини-ІІ, у складі якої стріляли другокурсниця Ліля Нестеренко та Анастасія Колодяжна, а у вправі ПП-2 третє – збірна області з Колодяжною та Світланою Соліною (ІІ курс).
І серед хлопців-пістолетників перед вели вихованці училища. Збірна Львівщини, укомплектована учнями 10 класу Юрієм Колесником, Сергієм Клещенком та дев'ятикласником Русланом Плескуном, стала переможцем у вправах ПП-3 та МП-8 (швидкісна стрільба) та посіла ІІІ місце у МП-6. У особистій першості Юрій Колесник став срібним призером у МП-8 та двічі показав четвертий результат (МП-6, ПП-3).
В стрільбах гвинтівочників команда Львівської області у складі одинадцятикласників Олега Замика, Андрія Злонкевича та учня 10 класу Святослава Гудзого стала триразовим срібним лауреатом (стрільба лежачи, стрільба з трьох положень та стрільба з пневматичної гвинтівки). Також «срібло» у стрільбі з пневматичної гвинтівки в активі збірної, за яку виступали студентки ІІ курсу Анна Хмельницька, Олександра Бойко та учениця 11 класу Софія Пакліковська.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу