47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Пастернак переміг олімпійського чемпіона


      
       На львівському стрільбищі СКА впродовж 15-21 вересня 2016р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Володимир Пастернак (вип. 2008р.). У фіналі Володимир (на фото) переміг олімпійського чемпіона Пекіна у цій вправі Олександра Петріва 27:26, а у кваліфікації вперше виконав норматив майстра спорту міжнародного класу – 583 очки.
Свою другу перемогу на чемпіонат Пастернак здобув у стрільбі із стандартного пістолета на 25м (МП-10).
Високі особисті результати новоспеченого чемпіона дозволили команді Львівської обл. посісти перші місця і в командній першості. Асистували Пастернаку у командних стартах студент ІІ курсу училища Павло Коростильов та той же ж Петрів. У стрільбі з револьвера бронзову нагороду виборов Роман Неводничий (вип. 2015р.).
Серед жінок-пістолетниць рівних не було Юлії Коростильовій (вип. 2004р.). Юлія з результатом екстра-класу 385 очків перемогла у стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-2) та у фіналі вправи МП-5 (спортивний пістолет, 25м).
ІІ місце у вправі ПП-2 посіла Ольга Болонна (вип. 2000р.), четверте – Марта Бойчук (вип. 2006р.). Об'єднавшись у команду збірної Львівщини, Коростильова, Болонна і Бойчук перемогли у ПП-2 та посіли третє місце у МП-5.
Серед чоловіків-гвинтівочників основна боротьба розгорілась між учасниками бразильської олімпіади Олегом Царьковим (вип. ЛУФК 2008р.) та черкащанином Сергієм Кулішем. У стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6) закономірно переміг Куліш, адже він срібний лауреат Ріо-2016 у цій вправі. Результат переможця – 629,6 очка. Царьков відстав на 2,4 пункти.
У стрільбі з довільної гвинтівки на 50м лежачи (МГ-9) Царьков бере реванш. Куліш тут лише третій. Між ними вклинюється Андрій Сировня з Полтави.
У стрільбі з трьох положень (МГ-6) у фіналі знову сходяться Царьков і Куліш. З результатом 457,3 на 456,1 перемогу здобуває олімпійський призер.
Ще один вихованець училища Олександр Галкін (вип. 2009р.) посідає ІІІ місце у ГП-6, четверте – у МГ-6 та п’яте – у МГ-9. У складі збірної області Царьков і Галкін чемпіони в ГП-6 та срібні призери в МГ-6 і МГ-9.
Слід відначити і одинадцятикласника училища Святослава Гудзого, який набрав сьому суму (618,9 очки) у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби