Кульова стрільба : Анастасія Колодяжна – бронзова призерка чемпіонату України і майстер спорту зі стрільби

На львівському стрільбищі СКА 11-17 жовтня 2016р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м бронзовою призеркою чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Колодяжна (на фото). Для виходу в основний фінал, у якому розігрувалося чемпіонство, Анастасії забракло лише 0,2 очка – саме стільки вона поступилася срібній медалістці Оксані Ковальчук з Рівного. А чемпіонкою України у цьому виді змагань стала ще одна вихованка училища Анастасія Бондарук (вип. 2010р.).
Слід додати, що у кваліфікації Колодяжна настріляла найкращу суму – 380 очків і вперше виконала норматив майстра спорту України.
Окрім двох Анастасій до фінальної вісімки також кваліфікувались випускниця  2004р. Юлія Коростильова (5 місце) та другокурсниця Світлана Соліна (7 місце).
У стрільбі з пневматичної гвинтівки боротьба за «золото» чемпіонату розгорнулася між учасниками бразильської олімпіади Сергієм Кулішем з Черкас та львів’янином Олегом Царьковим (вип. ЛУФК 2008р.) – з рахунком 207,9 на 206,2 перемогу здобув Куліш.
Учень 11 класу Святослав Гудзий замкнув фінальну вісімку.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) рівних не було студенту ІІІ курсу училища Ігорю Кизимі. У фінальній дуелі Ігор переміг досвідченого дніпровця Єгора Чирву 6:4. Серед жінок ІІІ місце посіла Надія Дєньгіна (вип. 2013р.)

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України