47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На Кубку України Андрій Злонкевич «настріляв» норматив майстра спорту міжнародного класу


      У м.Львові на стрільбищі СКА 18-23 листопада 2016р. відбувся Кубок України з кульової стрільби в олімпійських вправах.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м бронзовим призером Кубка став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Андрій Злонкевич (на фото). У кваліфікації Андрій настріляв 623,2 очка, що більше нормативу майстра спорту міжнародного класу.
Двічі на п’єдестал пошани Національного Кубка піднімався другокурсник училища Павло Коростильов. Павло показав другий результат у вправі МП-6 (довільний пістолет, 50м) та набрав третю суму у стрільбі з пневматичного пістолета.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені (вправа ГП-12) володарем Кубка України став студент ІІІ курсу Ігор Кізима. Ігор аж на 12 пунктів випередив досвідченого дніпровця Олексія Виливаного.
Серед лауреатів Кубка багато і випускників училища. У вправі МП-6 переміг Олександр Зайцев (вип. 2006р.), який представляє м.Кропивницький, звідки родом. У стрільбі з пневматичного пістолета Олександр Зайцев – срібний призер.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (МП-8) рівних не було Володимиру Пастернаку (вип. 2008р.). Результат Володимира – 574 очки. Учень 11 класу Юрій Колесник з результатом 560 очок тут шостий.
Анастасія Бондарук (вип. 2010р.) лише у додатковій серії поступилася рівненчанці Оксані Ковальчук у стрільбі із спортивного пістолета. Юлія Коростильова (вип. 2004р.) посіла 4 місце. Свою додаткову серію, а з нею і бронзову медаль, Юлія програла Катерині Зеленській з Дніпра.
У вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень) срібним призером став Олександр Галкін (вип. 2009р.), а Ольга Болонна (вип. 2000р.) виборола "бронзу" у ПП-2 (пневматичний пістолет).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу