Кульова стрільба : На чемпіонаті України Коростильов перемагав з національними рекордами

У Львові на стрільбищі СКА 14-20 лютого 2017р. відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні.
У вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м) цікава і вперта боротьба розгорілася між студентом Львівського училища фізичної культури Павлом Коростильовим (на фото) і рівненчанином Олегом Омельчуком. Обидва спортсмени уже мають і досвід виступів, і успіхи на змаганнях найвищого рівня.
У кваліфікації з результатом міжнародного рівня 587 очок переміг Павло Коростильов. Омельчук відстав лише на 1 пункт. І у фіналі жвавіше розпочав Коростильов. Після перших десяти пострілів він був попереду на 4,6 очка. У серіях з вибуттям Омельчук почав скорочувати відрив, однак Павло все ж таки вистояв і переміг 241,2 на 239,5. Результат Коростильова у фінальній стрільбі – новий рекорд України! 4 місце у цій вправі посів ще один вихованець училища Олександр Зайцев (вип.2006р.). У кваліфікації Олександр настріляв третю суму – 582 очки.
У командній першості збірна Львівщини, за яку виступали Павло Коростильов, учень 11 класу Сергій Клещенко та Сергій Журба (вип.2007р.), посіла ІІІ місце. Перемогу здобули дніпровські стрільці.
У стрільбі з пневматичного пістолета серед жінок перемогла чернігівчанка Ганна Левковська. Результат переможниці у фіналі 240,7очка – також новий рекорд України. Друге і третє місця у цій вправі посіли вихованки училища Христина Буряк (вип.2013р.) і Поліна Конарєва (ІІ курс). У командній першості срібним призером стала команда Львівської обл., за яку виступали Юлія Коростильова (вип.2004р.), Ольга Болонна (вип.2000р.) та Анастасія Бондарук (вип.2010р.).
І у фіналі стрільби зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) серед жінок був встановлений рекорд України. Рекордсменкою стала киянка Тетяна Селедцова, яка вибила 31 очко. Срібна медаль дісталася Юлії Коростильовій, а бронзова – учениці 10 класу училища Анастасії Колодяжній. У командній першості «срібло» в активі Марти Бойчук (вип.2006р.) та Поліни Конарєвої.
У стрільбі з довільного пістолета на 50м (МП-6) серед чоловіків чемпіоном України став Олег Омельчук. ІІ місце посів киянин Віктор Банькін, а ІІІ-є – Олександр Зайцев. І тут не обійшлося без рекорду – у фіналі Омельчук набрав 232,7 очка. Командна «бронза» у цій вправі дісталася Сергію Клещенку, його однокласнику Юрію Колеснику та олімпійському чемпіону Пекіна Олександру Петріву.
У вправі МП-8 (швидкострільний пістолет) переміг дніпровець Денис Кушніров. Вихованець училища Роман Бондарук (вип.1992р.) став бронзовим призером, а Володимир Пастернак (вип.2008р.) посів 4 місце. Сергій Журба на 6 місці. Командою перемогла зб. Львівщини-І у складі Олександра Петріва, Володимира Пастернака та Юрія Колесника. Друга Львівська команда, за яку виступали Роман Бондарук, Серій Журба і Сергій Клещенко, на ІІІ місці.
Тріо Петрів-Колесник-Пастернак перемогло і у вправі МП-10 (стандартний пістолет – 25м). Бондарук, Клещенко, Журба – срібні призери. В особистій першості чемпіоном України став Роман Бондарук.
Серед гвинтівочників слід відзначити результат у стрільбі лежачи на 50м Олега Царькова (вип.2008р.). У кваліфікації Олег закрив усі «десятки» і набрав максимальну суму 600 очок! Однак, у фіналі Царьков поступився Юрію Сухорукову з Донецька та Олександру Колосову з Дніпра і посів лише ІІІ місце. Відразу за Царьковим розмістився Олександр Галкін (вип.2009р.), а 6 місце посів студент І курсу Андрій Злонкевич. У командній стрільбі Галкін і Злонкевич на ІІ місці.
У стрільбі з трьох положень Олександр Галкін – бронзовий призер. Тут слід  відзначити і одинадцятикласника Святослава Гудзия. Святослав посів 10 місце, але у сумі набрав 1152 очки, що вище нормативу майстра спорту і на 3 очки більше, ніж у Царькова.
У вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка – 10м) у Олександра Галкіна ще одна «бронза». Переміг полтавчанин Олексій Хабаров. Царьков тут четвертий. Гудзий, Олег Замико і Андрій Кузів (обидва І курс) – бронзові призери у командній першості. Хлопці на 0,3 очка випередили збірну Львівщини-І у складі Олександра Галкіна, Андрія Злонквича і Ігоря Винярчука.
У змаганнях серед жінок першокурсниця Софія Пакліковська також з «бронзою».
Завершували чемпіонат змагання змішаних команд у стрільбі з пневматичної зброї. У стрільбі з пістолета перемогла рівненська пара Олег Омельчук і Оксана Ковальчук. Третє місце посів львівський дует у складі Павла Коростильова та Поліни Конарєвої. У кваліфікації обидві пари набрали 479 очок, що також є новим рекордом України.
Серед гвинтівочників І місце посіли дніпровці Ольга Голубченко і Андрій Колесников. На ІІ місці вінничани Олег Царьков і Світлана Огер, треті одесити Анна Ільїна і Кирило Козюк. А у кваліфікації новими рекордсменами України стали вихованці училища Олександр та Тетяна Галкіни – 519,7 очка.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби