Кульова стрільба : У змаганнях змішаних команд на чемпіонаті Європи Коростильов шостий, Конарєва – п’ята

Цікавими і новими видами програми на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який з 6 до 12 березня 2017р. проходив у м. Маріборі (Словенія), стали змагання змішаних команд. Команда у виді зброї складається з одного спортсмена та однієї спортсменки.
  У кваліфікації кожна команда робить 50 пострілів, у півфіналах, куди виходить перша вісімка, - 30, але вже з десятими, у фіналі чотирьох рахунок ведеться по кожній парі пострілів – команда, яка набирає кращу суму, отримує 1 очко. Перемагає та команда, яка першою набере 5 пунктів.
   У турнірі змішаних команд серед пістолетників заявилось 26 команд. За збірну України виступали студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури, переможець ІІ юнацьких Олімпійських ігор Павло Коростильов (на фото) та олімпійська чемпіонка Афін Олена Костевич.
   У кваліфікації українці показали 4-ий результат – 482 очки і вийшли до першого півфіналу, де їхніми суперниками були збірні Сербії, Азербайджану та Іспанії.
   У півфіналі Коростильов і Костевич набрали третю суму (після Сербії та Азербайджану) і в кінцевому підсумку посіли 6 місце.
   А звання чемпіонів розіграли Сербія і Росія, які у своїх півфіналах показали найкращі результати, - з рахунком 5:4 перемогли серби. У поєдинку за ІІІ місце Азербайджан здолав Болгарію 5:1.
  У подібних змаганнях серед юніорів українська пара у складі другокурсниці училища Поліни Конарєвої та вінничанина Павла Крепостняка посіла 5 місце.

1-2 червня відбудуться вступні випробування з боксу у палаці спорту „Динамо” (вул. Стуса, 4)

Кульова стрільба

Володимир Пастернак у топ–15 Кубка світу із швидкісної стрільби з пістолетаКолесник і Колодяжна у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиПавло Коростильов – переможець Кубка світу зі стрільбиНа Гран Прі Визволення Кізима посів 8 місцеНа юніорському чемпіонаті стрільці ЛУФК боролись за місце у збірнійНа молодіжному чемпіонаті зі стрільби рівних собі не мали Коростильов та КізимаПоліна Конарєва – переможниця міжнародних стрілецьких змагань у ДортмундіПавло Коростильов – переможець Гран Прі Йозефа Запедзкого з швидкісної стрільбиБлискучий виступ вихованців ЛУФК на стрілецькому чемпіонаті ЄвропиП’яте європейське «золото» Ігоря КізимиОлег Царьков поклав «срібло» у скарбничку збірної УкраїниУ змаганнях змішаних команд на чемпіонаті Європи Коростильов шостий, Конарєва – п’ятаНа чемпіонаті Європи Кізима виборов чотири золоті медаліПавло Коростильов – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиКрістіна Гілевич – майстер спорту зі стрільби по рухомій мішені